Kedvenc futtató

Hozzászólás a témához

Go down

Kedvenc futtató

Témanyitás  Grizzlyng on 2018-07-14, 03:35

Ez egy szabad hozzáférésű topic, melyben egy bizonyos farmos újdonságról szóló információt osztunk meg. A topic használata kötetlen: hírek, vélemények, tapasztalatok és kérdések egyaránt jöhetnek ide a topicba.

Téma: Kedvenc futtató

Kezdeti információ: A "Kedvenc futtató" egy új farmos terület. Fő szerepe a bónuszt adó "háziállatok" tartása és lezelése. Részekre oszlik, melyek külön szerezhetők meg, alternatív módokon (pl. farmpengőért).

Bevezetés: 2018 július.

Reklámszöveg:

Házi kedvenc futtató terület
Új játszótér érkezett – kifejezetten házi kedvenceid és a bónuszt adó jutalmazó tárgyak számára! Ezen felül pedig az új Házi kedvenc gondozó (a farmmunkás része) is segít majd kedvenceidet istápolni! Ismerkedj meg az új házi kedvenc futtatóval, amely még több helyet nyújt kedvenceidnek és bónuszt adó jutalmazó tárgyaidnak. A 35. szinttől érhető el! Új: Ezt az új mezőt több módon aktiválhatod. Nézz be ide, és tudd meg hogyan!

Házi kedvenc gondozó
Összes házi kedvenc eltávolítása. Valóban el szeretnéd távolítani az összes házi kedvencet erről a mezőről?

Házi kedvenc futtató
Válaszd ki, hogyan szeretnél egy újabb területhez hozzáférni a házi kedvenc futtató mezőn.
Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 12849

Vissza az elejére Go down

Információ

Témanyitás  .lacko1002 on 2018-07-14, 09:58

Sziasztok!

Ha ez valamit segít, -lehet, hogy jelentéktelen- de megtudtam egy kis infót a Farmerama Fórumról a pletykagang topicból:

Ezt Én írtam:
Ja, és ez az új "tojásos terület" gondolom olyan dolgoknak is helyet ad majd, amit aratógéppel nem lehet betakarítani, pl.: gyümölcszóna, bőregérítő, robbanó bogyólé? Cool

Jónás válasza:
Szia!

Ez egy jó megközelítés Cool

.lacko1002
Vendég

Re: Kedvenc futtató

Témanyitás  Farmerogirl on 2018-07-14, 15:25

.lacko1002 írta:Sziasztok!

Ha ez valamit segít, -lehet, hogy jelentéktelen- de megtudtam egy kis infót a Farmerama Fórumról a pletykagang topicból:

Ezt Én írtam:
Ja, és ez az új "tojásos terület" gondolom olyan dolgoknak is helyet ad majd, amit aratógéppel nem lehet betakarítani, pl.: gyümölcszóna, bőregérítő, robbanó bogyólé? Cool

Jónás válasza:
Szia!

Ez egy jó megközelítés Cool

Hát ez (szokás szerint) elég ködös válasz, de amit Grizz írt, abból is ez derül ki. Jó lenne azt is kipuhatolni, milyen alternatív módokon lesz megszerezhető.

Egyébként én jó ötletnek tartom, hogy egy kupacba lehet majd rendezni ezeket a(z eddig csak) kézzel leszedhető cuccokat. Rengeteg van már ezekből is. Velem gyakran előfordul, hogy kimarad egy-egy terület. Vagy ha lassabb a farm, mire az összes területet végigjárja az ember, már le is járnak a 10 perces bónuszok.
Farmerogirl
Borsószem királykisasszony

Hozzászólások száma : 3849

ivkgz

Témanyitás  .lacko1002 on 2018-07-14, 16:23

Hát ez (szokás szerint) elég ködös válasz, de amit Grizz írt, abból is ez derül ki. Jó lenne azt is kipuhatolni, milyen alternatív módokon lesz megszerezhető.

Egyébként én jó ötletnek tartom, hogy egy kupacba lehet majd rendezni ezeket a(z eddig csak) kézzel leszedhető cuccokat. Rengeteg van már ezekből is. Velem gyakran előfordul, hogy kimarad egy-egy terület. Vagy ha lassabb a farm, mire az összes területet végigjárja az ember, már le is járnak a 10 perces bónuszok.

Igen, ezzel Nekem is gondom szokott lenni. Igaz, hogy nincs sok ilyen kitehetőm, de akkor is bosszantó, ha a TP vagy a TP-bónusz emiatt elúszik...

.lacko1002
Vendég

Témanyitás  Ziafarmer on 2018-07-14, 16:35

Na most akkor az összes baglyot egy területre lehet rakni? Basketball
Ziafarmer
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 1719

Témanyitás  Huncutka on 2018-07-14, 17:34

Ziafarmer írta:Na most akkor az összes baglyot egy területre lehet rakni? Basketball
Remélem, igen. Nagyon utáltam minden egyes szántót végigjárni, főleg hogy a talicskázó birkák mindig elsőbbséget élveztek.
Huncutka
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 3501

Témanyitás  sunocse on 2018-07-14, 17:36

Ziafarmer írta:Na most akkor az összes baglyot egy területre lehet rakni? Basketball
   Ha ez így lesz,nagyon-nagy szemétség hogy annó azért zártak be sok-sok farmot hogy egy helyen voltak a baglyok és a többi tp növelő...  / vagy azokat ismét kinyitják?/   Smile

sunocse
Szelíd motoros
Szelíd motoros

Hozzászólások száma : 757

Témanyitás  Gigi on 2018-07-14, 17:53

sunocse írta:
   Ha ez így lesz,nagyon-nagy szemétség hogy annó azért zártak be sok-sok farmot hogy egy helyen voltak a baglyok és a többi tp növelő...  / vagy azokat ismét kinyitják?/   Smile

Arról van szó, hogy egy helyre kerülnek, nem arról, hogy korlátlanul használhatók lesznek. Gondolom most sem lehet majd többet használni mint amennyit a szabályok engednek.
Gigi
Macskabajusz-pödrögető bajnok

Hozzászólások száma : 6973

Témanyitás  sunocse on 2018-07-14, 18:03

Gigi írta:
sunocse írta:

Arról van szó, hogy egy helyre kerülnek, nem arról, hogy korlátlanul használhatók lesznek. Gondolom most sem lehet majd többet használni mint amennyit a szabályok engednek.
  Igen értem én ,de volt akinek /nekem is/ csak egy helyen voltak!!!  No de mid egy is az már a múlt!

sunocse
Szelíd motoros
Szelíd motoros

Hozzászólások száma : 757

Témanyitás  Ziafarmer on 2018-07-14, 18:23

sunocse írta:
Gigi írta:

Igen értem én ,de volt akinek /nekem is/ csak egy helyen voltak!!!  No de mid egy is az már a múlt!
Na igen, pont mint a pushing. Rolling Eyes
Ziafarmer
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 1719

Témanyitás  Gigi on 2018-07-14, 18:51

sunocse írta:

Ahham....hát ez más tészta. Előbb-utóbb idetéved majd a golyós vagy valamelyik segédje és válaszol rá. Razz

Ziafarmer írta:
Na igen, pont mint a pushing. Rolling Eyes

Na igen. Egy nyomorék csatni miatt vettek el tőlem tizenfarmot, most negyvenről küldhetek százat. Smile
Gigi

Hozzászólások száma : 6973

Témanyitás  tomtay78 on 2018-07-14, 21:12

Én örülnék az új "kütyübazárnak",mert ahogy Huncutka is írja,körbe kell járni a területeket aratás előtt,amit néha elfelejtek,mert több farmot csinálok,a frász tudja melyiken hol mi van kinnt. Embarassed
Ráadásul mostanában,ha bemegyek egy földterületre és "csak a kütyüt" aratom le,majd ellépek onnan,akkor a visszatérésnél a munkások sztrájkolnak és hiába adom ki az aratási utasítást,minden változatlan marad.Ilyenkor menni kell még1kört. Rolling Eyes
tomtay78
Szelíd motoros
Szelíd motoros

Hozzászólások száma : 705

Témanyitás  feewa01 on 2018-07-19, 09:39

Ezt találtam a wasza-farma oldalán. Lehet hogy ez lesz? Azt írják, hogy nem csak a gazdálkodó tojásai lesznek rajta.
http://www.wasza-farma.pl/news.php?readmore=5168

feewa01
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 1020

Témanyitás  gizellakata on 2018-07-19, 10:51

tomtay78 írta:Én örülnék az új "kütyübazárnak",mert ahogy Huncutka is írja,körbe kell járni a területeket aratás előtt,amit néha elfelejtek,mert több farmot csinálok,a frász tudja melyiken hol mi van kinnt. Embarassed
Ráadásul mostanában,ha bemegyek egy földterületre és "csak a kütyüt" aratom le,majd ellépek onnan,akkor a visszatérésnél a munkások sztrájkolnak és hiába adom ki az aratási utasítást,minden változatlan marad.Ilyenkor menni kell még1kört.  Rolling Eyes
Én is igy vagyok ezzel ráadásul lassan már azt sem tudom némelyik új kütyü mit ad ..most találtam rá egy olyanra amit csp-ad .Most átnézem a porosodó pajtát hátha akadok hasonlóra
gizellakata
Ifjú motoros
Ifjú motoros

Hozzászólások száma : 266

Témanyitás  tomtay78 on 2018-07-19, 21:08

feewa01 írta:Ezt találtam a wasza-farma oldalán. Lehet hogy ez lesz? Azt írják, hogy nem csak a gazdálkodó tojásai lesznek rajta.
http://www.wasza-farma.pl/news.php?readmore=5168

Jól néz ki.
Remélem,hogy a pici területecskéket nem úgy kell majd külön-külön nyitogatni horribilis dolgokért....
A második kép igen érdekes,az állatkák vannak sövényből szoborként.Talán azt jelentheti,hogy a kütyük is kategorizálva lesznek?
Ahogy elnézem,mindegyikre van 1-2 kütyü ami oda illene.Ha meg nincs,majd lesz.
Az eventek ontani fogják esetleg,motiváció gyanánt.
What a Face
tomtay78
Szelíd motoros
Szelíd motoros

Hozzászólások száma : 705

Témanyitás  Farmerogirl on 2018-07-19, 22:09

tomtay78 írta:Remélem,hogy a pici területecskéket nem úgy kell majd külön-külön nyitogatni horribilis dolgokért....

Pedig nagyon úgy néz ki, mint amihez szeletkékként lehet majd hozzájutni. És nyilván nem CSP-ért. A gangon is folytak már erről találgatások, de - bevallom - nem volt türelmem az összeset végigolvasni.
Farmerogirl

Témanyitás  Grizzlyng on 2018-07-19, 22:12

Farmerogirl írta:
tomtay78 írta:Remélem,hogy a pici területecskéket nem úgy kell majd külön-külön nyitogatni horribilis dolgokért....

Pedig nagyon úgy néz ki, mint amihez szeletkékként lehet majd hozzájutni. És nyilván nem CSP-ért. A gangon is folytak már erről találgatások, de - bevallom - nem volt türelmem az összeset végigolvasni.

Szinte biztos, hogy farmpengőért, és néhány egyéb módon lehet megszerezni a rész területeket. Talán ez le is van írva a topic elején.
Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 12849

Témanyitás  Farmerogirl on 2018-07-19, 22:32

Grizzlyng írta:Szinte biztos, hogy farmpengőért, és néhány egyéb módon lehet megszerezni a rész területeket. Talán ez le is van írva a topic elején.

Igen, a farmpengő szinte biztos. És nem csak azért, mert Jónás rábólintott (Razz), hanem azért is, mert talán ez a legkézenfekvőbb. A "néhány egyéb mód"-ról lenne jó picit többet tudni.

A gangos találgatást a képpel kapcsolatban írtam. Az nem derül ki a topiknyitó hozzászólásodból, hogy konkrétan hány részletből fog állni a terület.

Persze egyébként meg tök mindegy, mert hamarosan úgyis megtudjuk. (És hát amúgy is az.) Very Happy
Farmerogirl

Témanyitás  gizellakata Yesterday at 11:36

Én nagyon tippelek a farmpengőre már csak azért is mert az elmúlt időszakban nagyon nyomták a fp-ős játékokat..lásd tenyésztés pl
gizellakata
Ifjú motoros
Ifjú motoros

Hozzászólások száma : 266

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére