Kívülrekedteknek

Hozzászólás a témához

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Kívülrekedteknek

Témanyitás  Grizzlyng on Kedd 12 Szept. - 20:29

Kapcsolatfelvételi lehetőség elveszett motorosok számára

Azok írjanak ebbe a nyilvános topicba, akik korábban már Farmotor tagok voltak, de jelenleg mégsem tudnak loginolni a fórumra. Ennek oka lehet például, hogy elvesztetted a jelszavadat, vagy pillanatnyilag ki vagy tiltva, vagy még régebben megszűnt a tagságod, vagy bármi egyéb.

Lényeges, hogy hozzászólás írásakor a korábban a Farmotoron használt nevedet add meg. Ebből tudjuk, hogy ki kopogtat.

Még egyszer: ez a topic az (ex-)tagok kapcsolatfelvételére van szánva. A Vendégfórum elnevezésű topicban ellenben kizárólag vadonatúj, a Farmotorral első ízben ismerkedni szándékozó emberek üzeneteit várjuk.
Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 12434

Vissza az elejére Go down

Re: Kívülrekedteknek

Témanyitás  unknown16 on Vas. 31 Dec. - 10:38

Boldog Új évet kívánok!

unknown16
Vendég

csere

Témanyitás  fiatalság egy öröm. on Vas. 31 Dec. - 13:14

Boldog Új évet kívánok mindenkinek. 
Mint írtam Gigihez minden kapott cucc vissza fog kerülni.
Tomtay, sajnos nem tudok bemenni a levelekhez :/ De ha jól tudom le van mentve a beszélgetésünk. 
Sajnos elég sokszor írtam meg hogy mit szeretnél meg hogy mi hiányzik küldöm (pedig nem fél farmot adtál valljuk be Smile )A szomszédságomba hazug embereket nem tartok, remélem megérted:) .
Menolla az a baj hogy nem ezek nem csak felindulásból történtek.Sok emberben csalódtam, és sok olyat mondatot kaptam amiket az emberek mindvégig gondoltak rólam?!Sajnos ha nem történik meg ez az egész akkor mindenki mindenki előtt felvenne egy pókerarcot?
Szép napot mindenkinek!

fiatalság egy öröm.
Vendég

Témanyitás  Ziafarmer on Vas. 31 Dec. - 15:56

Ennek nincs helye itt a vendègfórumon szerintem. 3 heted mikor lejár, elmondhatod, mi nyomja a szívedet, vagy válaszolsz a többieknek privátban.
Ziafarmer
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 1159

Témanyitás  tomtay78 on Vas. 31 Dec. - 16:39

fiatalság egy öröm. írta:
Tomtay, sajnos nem tudok bemenni a levelekhez :/ De ha jól tudom le van mentve a beszélgetésünk. 
Sajnos elég sokszor írtam meg hogy mit szeretnél meg hogy mi hiányzik küldöm (pedig nem fél farmot adtál valljuk be Smile )A szomszédságomba hazug embereket nem tartok, remélem megérted:) .

Szia Bence!
Neked is BÚÉK!
Ha ráérsz majd,meséld el,mit értessz hazugság alatt,mert nincs okod engem hazugnak nevezni.Először is tanulj meg számolni,bár a kettő már soknak is számíthat,mert mind itt,mind a farmon 1-1 levélváltás történt közöttünk CSAK.Most néztem meg.
Igen,írtad,hogy küldessz,de nem kértem,sőt az 1 teleszkópot is megtoldottam,mondván te jobban örülsz neki mint én.
A szomszédságomból pedig már régen eltűntél,ne azzal indokold meg,hogy én ezt szóvá tettem egy topikban a cserenap kapcsán,ha épp erre pöccentél volna be,de én akkor sem neveztelek hazugnak.Abszolút nem a cserére volt kihegyezve a hsz-em,hanem arra,hogy csak úgy leléptél a szomszijaim közül.Az ajándékküldést,amit ott írtam,a napi küldésre vonatkozóan említettem,nem a cserére.
Jó lenne,ha néha értelmeznéd is,amit olvasol,és nem azt keresnéd a hozzászólásokban,hogy hol köthetsz bele a másikba.Regizhetsz itt akárhány névvel,ezzel a viselkedéssel nem fogsz sosem továbbjutni innen.

Bocs Zia,de ezt nem hagyhattam szó nélkül!
tomtay78
Ifjú motoros
Ifjú motoros

Hozzászólások száma : 376

..

Témanyitás  523532 on Vas. 31 Dec. - 17:07

.Sajnos kicsit tudatlan vagy ezzel kapcsolatban :/ A nyílt térhez való íráshoz nem kell regizni Wink 
Nem lettem kitiltva(még) így nincs okom regisztrálni Smile A szépen lassan elmentem alatt mit értesz a másik topikba?
Szerintem az a 2 levél váltás is nevezhető beszélgetésnek, nem pedig , szó nélküli elmenetelről ahogy más topikba fogalmaztál...FELAJÁNLOTTAM elég sok dolgot, akkor ne írd azt hogy én szép halkan eltűntem .... Köszi Smile 
Természetesen , minden küldött cuccod vissza fog menni, nem szeretnék tartozni senkinek Wink Megkérdezheted összes szomszédomat, én nem szoktam se barkács cuccot küldeni se cukrot , sót meg ilyeneket. De természetesen ha erre értetted a dolgokat akkor mielőtt leírod a szöveget, írd oda hogy olvass a gondolatomba ,hogy mire gondolok....

Hát igen , nagyon jó lenne ha néha amiket leír itt bárki, legyen tartalma, és igazsága, 
Természetesen farmon megtalálsz , ha van valami dolog még ehhez a témához, kérlek pm-be írd meg Smile

523532
Vendég

Témanyitás  tomtay78 on Vas. 31 Dec. - 18:35

523532 írta:
.Sajnos kicsit tudatlan vagy ezzel kapcsolatban :/ A nyílt térhez való íráshoz nem kell regizni Wink 
Nem lettem kitiltva(még) így nincs okom regisztrálni Smile A szépen lassan elmentem alatt mit értesz a másik topikba?
Szerintem az a 2 levél váltás is nevezhető beszélgetésnek, nem pedig , szó nélküli elmenetelről ahogy más topikba fogalmaztál...FELAJÁNLOTTAM elég sok dolgot, akkor ne írd azt hogy én szép halkan eltűntem .... Köszi Smile 
Természetesen , minden küldött cuccod vissza fog menni, nem szeretnék tartozni senkinek Wink Megkérdezheted összes szomszédomat, én nem szoktam se barkács cuccot küldeni se cukrot , sót meg ilyeneket. De természetesen ha erre értetted a dolgokat akkor mielőtt leírod a szöveget, írd oda hogy olvass a gondolatomba ,hogy mire gondolok....

Hát igen , nagyon jó lenne ha néha amiket leír itt bárki, legyen tartalma, és igazsága, 
Természetesen farmon megtalálsz , ha van valami dolog még ehhez a témához, kérlek pm-be írd meg Smile

Figyelj ide Bence!
Én nem vagyok egy veszekedős típus,utálom a balhét is.A tudatlanság jelző amit rám aggattál,kicsit sértő,de már nem érdekel.Kiforgatod a szavaimat.
Mivel egy olyan farmomon voltál szomszéd,ahová nem minden nap járok,ez nálam úgy jött le,hogy egyik napról a másikra eltűntél a szomikból.Csak írni kellett volna,hogy bocs,de már nem akarok szomi lenni,nem sértődtem volna meg.A napi ajándékküldés számomra is nyűg,de ha kapok,viszonzom.Az adott topikban igenis írtam,hogy a napi ajándékról beszélek.Olvasd el!
http://farmotor.forumstopic.com/t810p450-fura-egyenek#212632

Nem tudom mi az a SOK dolog,amit felajánlottál,mert listára nem emlékszem.Tudom,hogy milyen az,amikor évek kihagyása után újra farmozol,és próbálod begyűjteni a hiányt.Ezzel én is így voltam,és sok motoros segített,ahogy én is próbáltam neked.Tőled nem kell és nem is fog kelleni semmi,mert az talán nekem is megvan,ha nincs se érdekel.Tőlem sem kértek a motorosok viszonzást,mert tudták,hogy olyat nem adhatok,ami nekik még nincs.Van több farmom régről,még az aranyvadászós időkből,ha kellene valami,onnan kikotrom.A teleszkópot is onnan guberáltam neked.Nem kell hogy visszaküldjed,én örömmel és szeretettel küldtem,gondoltam,hogy legalább valaki hasznát veszi,nem nálam porosodik.
Témát lezártam,részemről nincs harag,szerintem csak félreértés lehetett ez az egész...

cyclops
tomtay78
Ifjú motoros
Ifjú motoros

Témanyitás  Ziafarmer on Vas. 31 Dec. - 18:47

523532 írta:De természetesen ha erre értetted a dolgokat akkor mielőtt leírod a szöveget, írd oda hogy olvass a gondolatomba ,hogy mire gondolok....

Azt nem értem, ha ki lettél tiltva 3 hétre, hogy a manóba olvashattad az ominózus hszt?

Lényegtelen, de csak megjegyeztem.

Boldog Új Évet neked is!

És Gigi, ha erre járnál, hiányzol!!!!
Ziafarmer
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 1159

Témanyitás  Farmerogirl on Vas. 31 Dec. - 19:09

Bence és Tom, arra kérnélek benneteket, hogy ezt a beszélgetést (vitát, veszekedést) a továbbiakban ne itt a Vendégfórumon folytassátok. Könyörgöm, ez a mi kirakatunk. Találjatok egy privát csatornát, ahol tisztázhatnátok a félreértéseket.

Sőt, ha rám hallgattok, egyáltalán ne is folytassátok. Bár csak átfutottam a soraitokat, de úgy vitatkoztok itt csip-csup farmos biszbaszokról, mint az ovisok.

Na és ezek után... Minden motorosnak és persze a nem motorosoknak is jó egészséget, örömet, boldogságot, szerencsét kívánok az új esztendőre!
Farmerogirl
Borsószem királykisasszony
Borsószem királykisasszony

Hozzászólások száma : 3365

Témanyitás  tomtay78 on Vas. 31 Dec. - 21:16

Farmerogirl írta:Bence és Tom, arra kérnélek benneteket, hogy ezt a beszélgetést (vitát, veszekedést) a továbbiakban ne itt a Vendégfórumon folytassátok. Könyörgöm, ez a mi kirakatunk. Találjatok egy privát csatornát, ahol tisztázhatnátok a félreértéseket.

Sőt, ha rám hallgattok, egyáltalán ne is folytassátok. Bár csak átfutottam a soraitokat, de úgy vitatkoztok itt csip-csup farmos biszbaszokról, mint az ovisok.

Na és ezek után... Minden motorosnak és persze a nem motorosoknak is jó egészséget, örömet, boldogságot, szerencsét kívánok az új esztendőre!

Részemről rendben,és bocsi érte..... Embarassed

Köszi,Neked is minden jót kívánok az Új évre. Very Happy
(Többieknek már kívántam az arra alkalmas helyen)

tomtay78
Ifjú motoros
Ifjú motoros

Témanyitás  Sponsored content

Sponsored content

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére