Vendégfórum

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: Vendégfórum

Témanyitás  -escalonilla on 2016-12-11, 19:44

Hi Grizzling,

I completey understand what happened. No further explanation given.
I know now how to find the information by myself, but I do not share it in the official SPA or EN forums unless I see it in another language official forum.
Like you, I agree that if we have too many people sharing what we can read in the bible (that's how I call where all the info is) BP will change the way they display that info and we will lose that advantage.
I do not agree the source should be needed. At the end, this is for the benefit of farmers, it doesnt matter if I find the info by myself, or in farmotor, waszafarma, farmfluster... I'm not looking for some fame, I just want the people I've come to like over the years to get ready for upcoming events.

I'm happy to see this forum is still running. It was one of the best back in the time.
I'd love to see if it's still good for rumors, but as said before, I understand you want to share that info with people you trust.
I do too belong to a couple private forums and we havent had any leaks (fingers crossed).
Say hi to Sanci from me!

Have a good sunday!

-escalonilla
Vendég

Vissza az elejére Go down

Témanyitás  Zenoka76 on 2016-12-13, 13:44

Sziasztok!
Emlékeztek még, hogy hasonszőrű békatenyésztősnél, mikor volt a csúcson a béka ára?

Zenoka76
Vendég

Témanyitás  Zenoka76 on 2016-12-13, 13:45

Úgy értem, hogy event kezdetekor vagy a bébibumm kezdetekor.

Zenoka76
Vendég

Témanyitás  Zenoka76 on 2016-12-13, 14:35

ok, közben látom, hogy egy időben kezdődik Smile

Zenoka76
Vendég

Témanyitás  wiktorka17 on 2016-12-13, 15:05

Zenoka76 írta:Sziasztok!
Emlékeztek még, hogy hasonszőrű békatenyésztősnél, mikor volt a csúcson a béka ára?
Szia
Ez egy kis bumm. Lesz a hétvégén is. Eddig mindig volt. Van egy kosár is 1000 tevével ez is befolyásolhatja az árakat!
És sokkal többen készültek rá mint a békásra.
Nálam a béka ingadozott bumm alatt volt talán a legmagasabb, de hét közben is jó ára volt!
wiktorka17
Szelíd motoros
Szelíd motoros

Hozzászólások száma : 530

Témanyitás  ¤Tarhonya¤ on 2016-12-13, 20:09

feewa01 írta:
Ha nyöszörgök, akkor se kell kevesebb. Pofa felfúj és csinálom. Közben ( 2 aratás között) 1 Jäger is lecsusszan. Azért szeretem jobban a rövidebb érésűeket Very Happy

Ezt muszáj lájkolnom valahogy!!!
LLIIKKEE!!! sunny sunny sunny sunny sunny
¤Tarhonya¤
Süldő motoros
Süldő motoros

Hozzászólások száma : 43

Témanyitás  feewa01 on 2016-12-13, 23:47

¤Tarhonya¤ írta:
feewa01 írta:
Ha nyöszörgök, akkor se kell kevesebb. Pofa felfúj és csinálom. Közben ( 2 aratás között) 1 Jäger is lecsusszan. Azért szeretem jobban a rövidebb érésűeket Very Happy

Ezt muszáj lájkolnom valahogy!!!
LLIIKKEE!!! sunny sunny sunny sunny sunny
Köszi Very Happy Rég jártál erre! Dologidő volt vagy csak elvesztél egy kicsit?
feewa01
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 366

Témanyitás  Zenoka76 on 2016-12-14, 16:42

Sziasztok!
Event kész és nem érdekel milyen csilli-villi csudi szép grafikája van...
Teve csak 20-24 körül mozog, most már jó lenne, ha mindenki haza menne a munkából és leülne a gép elé.

Zenoka76
Vendég

Témanyitás  Callysto on 2016-12-14, 16:58

Teve csak 20-24 körül mozog, most már jó lenne, ha mindenki haza menne a munkából és leülne a gép elé.
Hehe Very Happy Nekem sikerült elpasszolnom néhány tudós tevét 2,9Mill-ért elvitték mint cukrot, a múmia tevét pedig 7.9Millért ment el. Sose volt ilyen jó áruk mint most Very Happy king
Callysto
Ifjú motoros
Ifjú motoros

Hozzászólások száma : 441

Témanyitás  Zenoka76 on 2016-12-14, 17:16

Van még 12ezer tevém, nem bánnám, ha 30 körül elmenne mind Smile akkor a 10 tudós ill. a 2 szultán már csak aprópénz lenne Very Happy

Zenoka76
Vendég

Témanyitás  wiktorka17 on 2016-12-14, 17:19

20-24 között ne panaszkodj Very Happy
Nálam 17-18 egész délután Sad
wiktorka17
Szelíd motoros
Szelíd motoros

Hozzászólások száma : 530

Témanyitás  Zenoka76 on 2016-12-14, 17:24

ha 100asával teszem ki mindig a legolcsóbb 100 darabosnak akkor azért elmegy már 27ért is Smile

Zenoka76
Vendég

Témanyitás  Callysto on 2016-12-14, 17:27

wiktorka17 írta:
20-24 között ne panaszkodj Very Happy
Nálam 17-18 egész délután Sad
Nálam 21-ért megy most a teve. De szerintem feljebb fog menni. Jönnek haza a népek a melóból, lesz itt még jó kis teve biznisz Very Happy
Zenoka76 írta:ha 100asával teszem ki mindig a legolcsóbb 100 darabosnak akkor azért elmegy már 27ért is Smile
Biztos. Én is szívesebben megveszem nagy tételben, még akkor is ha drágább mint oldalakon keresztül 1 db-okra kattintgatni.
Callysto
Ifjú motoros
Ifjú motoros

Hozzászólások száma : 441

Témanyitás  Grizzlyng on 2016-12-15, 13:27

Zenoka, szívesen vagy látva köreinkben. Ha továbbra is két kerékre vágysz, akkor kattints a jobb alsó sarokban levő Kapcsolat linkre, és írj egy üzenetet, kitérve arra is, hogy milyen nevet szeretnél viselni a Farmotoron. További instrukciókat Email-ben kapsz utána.
Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 11710

Témanyitás  Huncutka on 2016-12-15, 13:47

Grizzlyng írta:Zenoka, szívesen vagy látva köreinkben. Ha továbbra is két kerékre vágysz, akkor kattints a jobb alsó sarokban levő Kapcsolat linkre, és írj egy üzenetet, kitérve arra is, hogy milyen nevet szeretnél viselni a Farmotoron. További instrukciókat Email-ben kapsz utána.
Zenoka most nem motorozik, tevéket terel, méghozzá ipari mennyiségben. Smile
Huncutka
Top Csóró
Top Csóró

Hozzászólások száma : 1428

Témanyitás  ¤Tarhonya¤ on 2016-12-16, 21:07

feewa01 írta:
Köszi Very Happy Rég jártál erre! Dologidő volt vagy csak elvesztél egy kicsit?
Köszönöm az érdeklődést, jólesik Smile
Dologidő, el vagyok havazva, sőt .... De nemsokára pihi!!!
Nálad mizúúúúúúúú?
"Apróságok" rendben?? Nálunk bacitámadások folyamatosan... jöhetne már az igazi tél :-)
¤Tarhonya¤
Süldő motoros
Süldő motoros

Hozzászólások száma : 43

érdeklődés

Témanyitás  ildiko44 on 2017-01-21, 08:14

Sad Sad Sad Már régen szeretnék részt venni a fórum életében de soha nem sikerül a regisztrációm mit is tehetnék? Hiába figyelem soha nem sikerül.......

ildiko44
Vendég

Témanyitás  feewa01 on 2017-01-21, 08:55

ildiko44 írta:Sad Sad Sad Már régen szeretnék részt venni a fórum életében de soha nem sikerül a regisztrációm mit is tehetnék?  Hiába figyelem soha nem sikerül.......
Olvasd el az alábbi tudni valókat. Ide bármikor írhatsz, kérdezhetsz. Valaki mindig válaszolni fog.

Tagfelvétel

Kérdés: Hogyan regisztrálhatok a Farmotorra?
Válasz: Jelenleg nincs állandó, folyamatos lehetőség a regisztrációra (a Farmotor első három évével ellentétben). Időszakos, limitált regisztráció szokott lenni, amit ebben a topicban hírdetünk meg.

Kérdés: Miért nem lehet bármikor regisztrálni a Farmotorra?
Válasz: Két ok miatt. Az egyik ok, hogy a múltban előfordult, hogy néhány "tagunk" visszaélt az itt szerzett információkkal, és a farm játékon belüli igazságtalan megtorlásra használta fel azokat. A másik (jelenleg már fontosabb) ok pedig az, hogy nem akarjuk olyan tagokkal duzzasztani a Farmotor létszámát, akik csak olvasni járnak hozzánk. Összefoglalva: csakis olyan aktív, hozzászólásokat író tagok felvételének látjuk értelmét, akik a közösségünket építik.

Kérdés: Mikor lehet legközelebb regisztrálni?
Válasz: Jelenleg kb. havonta egyszer egy napig van erre lehetőség, a látható érdeklődők számától függően. A legközelebbi regisztráció időpontját meghírdetjük ebben a topicban.

Kérdés: Mit tehetek a felvételem érdekében?
Válasz: Gyarapítsd a látható érdeklődők számát, mégpedig az ebbe a topicba írt hozzászólásaiddal. Így juthatsz be leghamarabb és legbiztosabban. Ha komolyan érdekel a hozzánk való csatlakozás, akkor látogasd a fórumot, és kezdj el beszélgetni velünk ebben a topicban. Amikor megnyílik a lehetőség a korlátozott formában történő tagfelvételre, akkor előnyben lesznek akik már megmutatták, hogy képesek a konstruktív társalgásra.

Kérdés: Van valami elvárás a tagokkal szemben?
Válasz: Igen, van. Egyrészt a szabályzatunk (azaz a netikett) betartása. De van még egy másik lényeges szempont is. Mi nem gyarapítjuk a tagságot öncélúan. Nem célunk, hogy a puszta számok szintjén minél többen legyünk. A köz szempontjából azoknak a tagjainknak van jelentősége, akik nem csak olvasni jönnek ide, hanem aktívan hozzájárulnak a közösség működéséhez. Mégpedig azáltal, hogy hozzászólásokat írnak, szóba elegyednek a többiekkel, kifejezik a véleményüket, mindannyiunk közös örömére és hasznára. Tehát valamennyi új motorostól azt várjuk, hogy a többiekhez hasonlóan sikeresen átlépjék az önmagukban rejlő határvonalat, és a Farmotor aktív, beszélő tagjává váljanak.
feewa01
Karburátor
Karburátor

Témanyitás  ezin on 2017-01-21, 10:18

ildiko44 írta:Sad Sad Sad Már régen szeretnék részt venni a fórum életében de soha nem sikerül a regisztrációm mit is tehetnék?  Hiába figyelem soha nem sikerül.......
Szia Smile
Kezd itt az ismerkedést ,később folytatjuk bent Smile
ezin
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 3255

érdeklődés

Témanyitás  ildiko44 on 2017-01-28, 08:42

hiába szeretném kezdeni az ismerkedést....szinte soha nem látok senkit..... Sad sajnálom, lehet, hogy ha ennyire zártak vagytok soha nem is jutok be......még egyszer kétszer megpróbálom, s azutn ezt is elfelejtem, mint minden mást. Nem értem, hogy miért lehet ennyire nehezen bejutni.....pedig a szándékaim nem rosszak..... igy elég nehéz megkeresni az itt lévő játékosokat és lehet, hogy külsősként nem is állnak szóba velünk. Ez persze igy alakul.....sajnálom... toábbi szép napot

ildiko44
Vendég

Témanyitás  Gigi on 2017-01-28, 09:17

ildiko44 írta:hiába szeretném kezdeni az ismerkedést....szinte soha nem látok senkit..... Sad  sajnálom, lehet, hogy ha ennyire zártak vagytok soha nem is jutok be......még egyszer kétszer megpróbálom, s azutn ezt is elfelejtem, mint minden mást. Nem értem, hogy miért lehet ennyire nehezen bejutni.....pedig a szándékaim nem rosszak..... igy elég nehéz megkeresni az itt lévő játékosokat és lehet, hogy külsősként nem is állnak szóba velünk. Ez persze igy alakul.....sajnálom... toábbi szép napot

Szia!
Azért nincs itt senki mert ez a "vendégeknek" fenntartott hely. Ide csak akkor írunk ha megszólítanak bennünket.
Már kaptál választ miért vagyunk zárva és pár más infót is. Biztatást is hogy írj, beszélgess velünk. Bárkivel szóba állunk, aki tisztességes szándékkal jön és része akar lenni a motor életének. Te például miért szeretnél közénk tartozni? Ajánlotta valaki a helyet vagy olvastál róla valahol?
Beszélgessünk................... Smile
Gigi
Macskabajusz-pödrögető bajnok

Hozzászólások száma : 3244

Témanyitás  borika on 2017-01-28, 22:26

ildiko44 írta:hiába szeretném kezdeni az ismerkedést....szinte soha nem látok senkit..... Sad  sajnálom, lehet, hogy ha ennyire zártak vagytok soha nem is jutok be......még egyszer kétszer megpróbálom, s azutn ezt is elfelejtem, mint minden mást. Nem értem, hogy miért lehet ennyire nehezen bejutni.....pedig a szándékaim nem rosszak..... igy elég nehéz megkeresni az itt lévő játékosokat és lehet, hogy külsősként nem is állnak szóba velünk. Ez persze igy alakul.....sajnálom... toábbi szép napot

Nem kell mindjárt elkeseredni, ha valami nem úgy sikerül elsőre, mint ahogyan azt elképzeljük. Tényleg ez egy eléggé zárt csoport, de ennek megvan az oka.
Ha viszont valóban be szeretnél jutni, akkor azért szeretnénk megismerni, mielőtt kinyílik a kapu előtted. Az ismerkedés viszont megkivánja, hogy írj ide minél többször.
No nem a személyes adataidra vagyunk kiváncsiak, hanem pl. a hobbijaidra, mennyire vagy a hozzászólások híve, stb.
Ha be is jutsz, akkor is várnak még rád kiváncsi szemek, mert bizony az oldalt azok tartják fenn, akik hozzá is szólnak.
Nemcsak a Farmeramaról van ám itt szó, hanem hobbijainkról, segitségkérésről és segitségről, egyéni problémákat is megbeszélünk, meg még sokminden más.
Legyél türelemmel, és írogass ide bátran, a gazda figyel és olvas mindent, és ha úgy érzi, akkor a kapu neked is kinyílik Smile
Különben is, ha mész valakihez, ott sem biztos, hogy a kapu vagy ajtó tárva-nyitva áll, meg kell várni, míg a gazda kinyitja.
borika
Szelíd motoros
Szelíd motoros

Hozzászólások száma : 584

érdeklődés

Témanyitás  ildiko44 on 2017-01-29, 20:55

köszönöm érdeklődéseteket, már régen figyelem ezt az oldalt, és bizony még eddig nem jártam sikerrel.....igaz 72 éves vagyok, valójában nem is tudom, hogy miről is írjak.....első sorban "hobbim" az unokáim, szerencsére három is van belőlük, két lány a legnagyobb és a legaprób, és egy fiatalember a középső. Sokat foglalkozom velük a szabadidőm nagy részét lefoglalják. A Fiú Zsomi akit valamikor én tanítgattam a számitógép alapjaira, most már oda jutottunk, hogy sokszor nekem kell tanácsért hozzá menni. Ez azért nagyon jó dolog. Ezen kívül sokat olvasok, van egy tabletem, igy akár éjjel is ha felébredek van erre lehetőség és jól látom a képernyőt ami viszont számomra jó dolog. Szeretek nagyokat sétálni, kirándulni bár mostanában erre nem sok lehetőség van. A számítógépen a játékok közül első sorban a farmeramát szeretem, s ahhoz képest, hogy nem is akartam elkezdeni, már lassan a 100 szintél járok, s alig várom, hogy elérjem. Ezen kívül a kirándulásaim, nyaralásaim során sokat fotózok és ezekből általában pps-t készítek, amiben a helyekre jellemző dolgok mellett a saját fotóimat is feldolgozom. Ennek kapcsán sikerült a számítógép alapjait megismernem, és alkalmaznom is. Most már ott tartunk, hogy - hozzám hasonló korú embereknek -igyekszem elmagyarázni a gép kezelését. Sok ismerőssel tartom a kapsolatot a skypén akiket a gép használata során ismertem meg, és azóta kellemes barátság alakult ki közöttünk. Hát.....hirtelen ennyit tudok magamról mondani, s örülnék, ha hozzátok is csatlakozhanték....Továbi szép estét /napot

ildiko44
Vendég

érdeklődés

Témanyitás  ildiko44 on 2017-01-29, 21:05

Gigi! már régen láttam ezt a fórumot és voltak társaim akik innen meséltek a farmeráma eseményeiről de azok sajnos már nem szomszédaim, és a gépcsere folytán valahogy elvesztettem a nevüket vagy nem megfelelő aktivitás miatt kizárták innen a fórumból. Az az igazság, hogy azért jó ha az ember egy olyan csoporthoz tartozik, akik ha kell segítik, vagy akiknek tanácsot/segítséget lehet adni....Most, hogy újra ide találtam, nem bánnám, ha ez a dolog sikerülne.....
Lehet, hogy nem ismerem még eléggé a rendszert, ezért nem biztos, hogy megfelelően válaszolok az üzenetedre, ezért sorry.
Kellemes időtöltést....ildikó

ildiko44
Vendég

Témanyitás  Ildi on 2017-01-29, 23:16

Kedves Ildikó!

Kedves , hogy ennyi mindent elmeséltél magadról! Én még nem vagyok, csak a 98. szinten, úgyhogy még jó sok van hátra a 100 hoz Very Happy De most a szülinapi ajándékból újra kiderült, hogy már 7. éve játszom, mert 2010-ben kezdtem játszani. Előtte egy területfoglalós játékkal próbálkoztam, onnan ajánlotta valaki a farmot. Elsők között, pont azzal a szülinapi tortás eventtel, amit most meg lehetett venni, olyan kicsi voltam, nem is jutottam végig, de úgy döntöttem, nem veszem meg most, maradjon úgy, ahogy akkor sikerült Very Happy Eleinte sokféle nyereményt megpróbáltam a léghajón megszerezni, ami még az előtt volt, hogy fórumokat olvasva játszani kezdtem volna, de az igazi ritkaságokért toronyórát aranylánccal nem adok Very Happy pl a muszklimacsek, vagy az Eiffel torony.
A való életben is szeretek kertészkedni, úgyhogy ha az idő engedi, az az első, nem a gép Very Happy
Ha válaszolni akarsz, a postreply gombra kattints, a másik mindig új témát hoz létre.
Ha akarsz velünk képet megosztani, előtte fel kell tölteni egy megosztó oldalra, utána annak a linkját lehet ide betenni a kis kép ikonhoz, amire azt írja: insert image.
jó kapálást!
I.

Ildi
Száguldó motoros
Száguldó motoros

Hozzászólások száma : 1046

Témanyitás  ildiko44 on 2017-01-30, 06:37

Köszönöm szépen az iránymutatást, bevallom nagyon jól jött, mert fogalmam sem volt róla, hogyan is kell csinálni. Most csak benéztem, de máris be kell fejeznem, mert indulnom kell a dokihoz. Sajna egy rendszeres havi látogatás és az egész délelőttömet lefoglalja.Gondolhatod, ilyen hidegben nincs is kedvem nekiindulni, de ha most nem megyek, csak egy hónap múlva kapok időpontot. Gyorsan lezavartam az ültetést, mert izgatott, hogy mik jöttek a titokólakból, de sajna semmi olyan amim már nem lett volna: teknős, kaméleon narancs, textilmalom, kaptár narancs Hát ezzel nem sokra mentem, de sebaj. Igaz nem szoktam ólakat, fákat venni, csak néhány darabot mert soha nincs szerencsém, ezért mindig csak ácsingózom de nem sok sikerrel. Én is már régen játszom 2012 óta de most már addig mig a 100-t el nem érem biztosan nem hagyom abba. A szomszédaim bíztatnak, hogy azután jobb a haladás, hát igy legyen!!!!
Most mennem kell, további szép napot kívánok!

ildiko44
Vendég

Témanyitás  borika on 2017-01-30, 11:07

ildiko44 írta:Köszönöm szépen az iránymutatást, bevallom nagyon jól jött, mert fogalmam sem volt róla, hogyan is kell csinálni. Most csak benéztem, de máris be kell fejeznem, mert indulnom kell a dokihoz. Sajna egy rendszeres havi látogatás és az egész délelőttömet lefoglalja.Gondolhatod, ilyen hidegben nincs is kedvem nekiindulni, de ha most nem megyek, csak egy hónap múlva kapok időpontot. Gyorsan lezavartam az ültetést, mert izgatott, hogy mik jöttek a titokólakból, de sajna semmi olyan amim már nem lett volna: teknős, kaméleon narancs, textilmalom, kaptár narancs Hát ezzel nem sokra mentem, de sebaj. Igaz nem szoktam ólakat, fákat venni, csak néhány darabot mert soha nincs szerencsém, ezért mindig csak ácsingózom de nem sok sikerrel. Én is már régen játszom 2012 óta de most már addig mig a 100-t el nem érem biztosan nem hagyom abba. A szomszédaim bíztatnak, hogy azután jobb a haladás, hát igy legyen!!!!
Most mennem kell, további szép napot kívánok!

A "QUOTE" gombra ha kattintasz valamelyik előző hozzászólásban, akkor az annyit jelent, hogy azt a hozzászólást idézi, amelyiknél a "QUOTE" gombra kattintottál.
Ha viszont a "POSTREPLY"-t nyomod meg, akkor új hozzászólást írsz, ugyanabban a részben, míg ha a "NEWTOPIC"-ot nyomod, akkor egy újabb topicot hoz létre (na ezt azért csak indokolt esetben szoktuk, pl. olyankor, amikor egy újabb témát akarunk boncolgatni).

A titokbaszomfütyürűk mióta a ferdeszeműek vették át a vezénylést, azóta szinte semmi érdemlegest nem adnak nálam sem, csak olyasmit, ami már nem kell, mert már van, kivéve az XXL-es fák, mert abból sohsem elég (igaz, sok a pajtában porosodik, bár még nem dőlt ki az oldala, ámbár ha így haladunk, akkor ki is fog durranni. A másik alacsonyabb szintű farmomon sokkalta jobban ad dolgokat, mint a százashoz közelebb lévőn, amivel 2010 óta játszom.
Amúgy "rohadtul örvendek" amikor adja a sárga ólakat, meg az XL-es fákat, inkább adna alapot, mert van ahol annyi a sárga-narancs-piros ól, hogy nincs annyi alap, amire rá lehetne tenni (ez a titokbaszomkáknál bosszantó).
borika
Szelíd motoros
Szelíd motoros

Témanyitás  Gigi on 2017-01-30, 11:34

borika írta:
A "QUOTE" gombra ha kattintasz valamelyik előző hozzászólásban, akkor az annyit jelent, hogy azt a hozzászólást idézi, amelyiknél a "QUOTE" gombra kattintottál.
Ha viszont a "POSTREPLY"-t nyomod meg, akkor új hozzászólást írsz, ugyanabban a részben, míg ha a "NEWTOPIC"-ot nyomod, akkor egy újabb topicot hoz létre (na ezt azért csak indokolt esetben szoktuk, pl. olyankor, amikor egy újabb témát akarunk boncolgatni).

A vendégeknek nincs lehetőségük idézni!
Gigi

Témanyitás  Grizzlyng on 2017-01-30, 20:19

Kedves Ildikó! Ha érdekel a Farmotor, akkor beszélgess még egy picit velünk, és pár napon belül megoldjuk a felvételedet. Vonatkozik ez bármely más érdeklődőre is, aki szóba elegyedik velünk itt a Nyílt topicban.

Gigi írta:A vendégeknek nincs lehetőségük idézni!

Így van. A fórum szoftver valamennyi, még nem regisztrált látogatónkat ömlesztve a "vendég" kategóriába sorolja, és nem tesz különbséget köztük. A vendégek nem férhetnek hozzá sem a tagok, sem egymás hozzászólásaihoz. Ezért nem tudnak sem idézni, sem a saját korábbi írásaikat szerkeszteni. Regisztráció után mindezekre azonnal lehetőség van.
Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Témanyitás  borika on 2017-01-30, 20:57

Grizzlyng írta:Kedves Ildikó! Ha érdekel a Farmotor, akkor beszélgess még egy picit velünk, és pár napon belül megoldjuk a felvételedet. Vonatkozik ez bármely más érdeklődőre is, aki szóba elegyedik velünk itt a Nyílt topicban.

Gigi írta:A vendégeknek nincs lehetőségük idézni!

Így van. A fórum szoftver valamennyi, még nem regisztrált látogatónkat ömlesztve a "vendég" kategóriába sorolja, és nem tesz különbséget köztük. A vendégek nem férhetnek hozzá sem a tagok, sem egymás hozzászólásaihoz. Ezért nem tudnak sem idézni, sem a saját korábbi írásaikat szerkeszteni. Regisztráció után mindezekre azonnal lehetőség van.

Na ezt eddig én sem figyeltem meg, de jó tudni Smile
borika
Szelíd motoros
Szelíd motoros

Témanyitás  ildiko44 on 2017-01-30, 21:09

Nekem még egyiket sem engedi, mert regisztráció nélküli vagyok..... no sebaj.....majd egyszer ezt is elérem....szép estét Nektek!!!

ildiko44
Vendég

Témanyitás  ezin on 2017-01-30, 21:19

ildiko44 írta:Nekem még egyiket sem engedi, mert regisztráció nélküli vagyok..... no sebaj.....majd egyszer ezt is elérem....szép estét Nektek!!!
Még egy kevés és bent leszel Smile Minden rendben volt a dokinál?
ezin
Karburátor
Karburátor

Témanyitás  ildiko44 on 2017-01-31, 07:06

Very Happy Igen, minden rendben volt, most csak a gyógyszeremért kellett mennem, és ki is váltottam, - mert csak ott a bőrklinika gyógyszertárában kapható. - igy egy hónapig nyugi van, akkor kell menni újra. Ez van, másnak más problémái vannak, nekem sajna ez, csak nehezen viselem. Igaz kicsit hideg volt,......de remélem, hogy most már jön a tavasz akkor minden kellemesebb. Ma nekilátok takarítani, mert ha igaz, nincs különösebb munka a farmon, bár nem látom mi is a következő event.....de majd talán délutánra kiderül, s addig tölthető a raktár. Továbi szép napot!

ildiko44
Vendég

Témanyitás  feewa01 on 2017-01-31, 10:37

ildiko44 írta:Very Happy  Igen, minden rendben volt, most csak a gyógyszeremért kellett mennem, és ki is váltottam, - mert csak ott a bőrklinika gyógyszertárában kapható. - igy egy hónapig nyugi van, akkor kell menni újra. Ez van, másnak más problémái vannak, nekem sajna ez, csak nehezen viselem. Igaz kicsit hideg volt,......de remélem, hogy most már jön a tavasz akkor minden kellemesebb. Ma nekilátok takarítani, mert ha igaz, nincs különösebb munka a farmon,  bár nem látom mi is a következő event.....de majd talán délutánra kiderül, s addig tölthető a raktár.  Továbi szép napot!
Szia Ildikó!
Üdvözöllek én is itt az előszobában Smile Örülünk, hogy ennyi mindent elmeséltél magadról. A következő event csütörtökön kezdődik, a neonos tenyésztés lesz. (béka. kutya és denevér)
feewa01
Karburátor
Karburátor

Témanyitás  ezin on 2017-01-31, 10:57

ildiko44 írta:Very Happy  Igen, minden rendben volt, most csak a gyógyszeremért kellett mennem, és ki is váltottam, - mert csak ott a bőrklinika gyógyszertárában kapható. - igy egy hónapig nyugi van, akkor kell menni újra. Ez van, másnak más problémái vannak, nekem sajna ez, csak nehezen viselem. Igaz kicsit hideg volt,......de remélem, hogy most már jön a tavasz akkor minden kellemesebb. Ma nekilátok takarítani, mert ha igaz, nincs különösebb munka a farmon,  bár nem látom mi is a következő event.....de majd talán délutánra kiderül, s addig tölthető a raktár.  Továbi szép napot!
Nem tudod 2-3 hónapra kiíratni?Tavasz?nálunk ma havazott Laughing
ezin
Karburátor
Karburátor

Témanyitás  Ildi on 2017-01-31, 15:09

ezin írta:
Nem tudod 2-3 hónapra kiíratni?Tavasz?nálunk ma havazott Laughing
itt ónos eső mindet jégpáncél alá temetett
Sajnos nem tudtam lemenni szombaton a Balatonra, pedig korival ügyesebb vagyok, igaz az elvben síkterep, itt meg hegyeken/dombokon kell egyensúlyoznom

Ildi
Száguldó motoros
Száguldó motoros

Témanyitás  ildiko44 on 2017-01-31, 19:15

Sajnos nem lehet többet kiiratni, mert szigorú előírások vannak ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban és még csak örülni tudok, hogy a gondjaimat nagyjából megoldja....ne is fecséreljünk rá több időt, ez van, igy kell megoldani.
Már szurkolok, hogy milyen lesz a következő event, remélem, hogy sikerül ezt is teljesíteni, nagyon fogok igyekezni. Köszönöm a tájékoztatást.....további szép estét

ildiko44
Vendég

Témanyitás  Angel77 on 2017-01-31, 19:21

Sziasztok! Már régebben regisztráltam ide, úgy 2-3 éve is talán, de úgy alakult, hogy egy ideig nem jártam erre. Most meglepódve tapasztaltam, hogy valószínűleg törölve lettem, mert nem tudom megnyitni az események egyikét sem. Leginkább azt írja, hogy privát engedély kell hozzá. A belépést engedélyezi, a többit nem. Hát most várok, hátha sikerül visszatérnem. Smile Örömmel venném a visszafogadást.
Magamról csak annyit, hogy dolgozó nyugdíjas és özvegy vagyok. A lányom egyetemista és szintén Farmerama rajongó. Mindketten szeretünk játszani. Very Happy
Üdv: Angel77
Angel77
Süldő motoros
Süldő motoros

Hozzászólások száma : 25

Témanyitás  Gigi on 2017-01-31, 19:48

Angel77 írta:Sziasztok! Már régebben regisztráltam ide, úgy 2-3 éve is talán, de úgy alakult, hogy egy ideig nem jártam erre. Most meglepódve tapasztaltam, hogy valószínűleg törölve lettem, mert nem tudom megnyitni az események egyikét sem. Leginkább azt írja, hogy privát engedély kell hozzá. A belépést engedélyezi, a többit nem. Hát most várok, hátha sikerül visszatérnem. Smile Örömmel venném a visszafogadást.
Magamról csak annyit, hogy dolgozó nyugdíjas és özvegy vagyok. A lányom egyetemista és szintén Farmerama rajongó. Mindketten szeretünk játszani. Very Happy

Szia! A regisztrációd pontos dátuma ott látható az avatarod alatt.
Angel77
A jövő motorosa
Hozzászólások száma : 1

Nem lettél törölve, hiszen be tudtál lépni. Olvasni is tudnál. A bejelentések vagy a néma motorosok topikban választ is kaphatsz minden kérdésedre.
Röviden: Inaktivitás miatt korlátoztuk a hozzáférésed.Az eseményeket valóban nem láthatod, de a többire rálátásod van és írni is tudnál. Basketball
A továbbiakban tag lévén használd kommunikációra a belső felületet. Sok sikert!
Gigi

Témanyitás  Angel77 on 2017-01-31, 20:07

Gigi írta:
Angel77 írta:Sziasztok! Már régebben regisztráltam ide, úgy 2-3 éve is talán, de úgy alakult, hogy egy ideig nem jártam erre. Most meglepódve tapasztaltam, hogy valószínűleg törölve lettem, mert nem tudom megnyitni az események egyikét sem. Leginkább azt írja, hogy privát engedély kell hozzá. A belépést engedélyezi, a többit nem. Hát most várok, hátha sikerül visszatérnem. Smile Örömmel venném a visszafogadást.

Szia! A regisztrációd pontos dátuma ott látható az avatarod alatt.
Angel77
A jövő motorosa    
Hozzászólások száma : 1

Nem lettél törölve, hiszen be tudtál lépni. Olvasni is tudnál. A bejelentések vagy a néma motorosok topikban választ is kaphatsz minden kérdésedre.
Röviden: Inaktivitás miatt korlátoztuk a hozzáférésed.Az eseményeket valóban nem láthatod, de a többire rálátásod van és írni is tudnál.  Basketball
A továbbiakban tag lévén használd kommunikációra a belső felületet. Sok sikert!

Köszönöm a válaszod! Majd igyekszem! Smile
Angel77
Süldő motoros
Süldő motoros

Hozzászólások száma : 25

érdeklődés

Témanyitás  ildiko44 on 2017-02-02, 09:43

ildi, ezin s a többiek.....remélem, hogy mindenki rendben van, mert még mindég nagyon csúszósak az utak, én is félek kimenni, nehogy a földön találjam magam. Az unokám tegnap míg a suliból hazaért, háromszor esett el és nyakig vizesen ért haza, hiszen a víz alatt mindenütt jég volt s a mi utcánk mivel nagyon lejtős rendesen csúszott. Galád módon tegnap ki sem tettem a lábam, de ma el kell mennem a közértbe, előre félek. No sebaj, majd vigyázok. Mindenkinek esés/csuszás/törésmentes napot kívánok! ildikó

ildiko44
Vendég

Témanyitás  Ildi on 2017-02-02, 13:07

ildiko44 írta:ildi, ezin s a többiek.....remélem, hogy mindenki rendben van, mert még mindég nagyon csúszósak az utak, én is félek kimenni, nehogy a földön találjam magam. Az unokám tegnap míg a suliból hazaért, háromszor esett el és nyakig vizesen ért haza, hiszen a víz alatt mindenütt jég volt s a mi utcánk mivel nagyon lejtős rendesen csúszott. Galád módon tegnap ki sem tettem a lábam, de ma el kell mennem a közértbe, előre félek. No sebaj, majd vigyázok.  Mindenkinek esés/csuszás/törésmentes napot kívánok! ildikó
Köszi, nekem csak a hótaposóm adta meg magát, eltört a talpa keresztbe, de hazaértem egészben. Biztos muszáj kimenned, nem tud az unokád bevásárolni neked? Holnapra már jobb lesz talán, ha még olvad.
Olvastad, hogy holnap 2-től cserenap lesz?

Ildi
Száguldó motoros
Száguldó motoros

érdeklődés

Témanyitás  ildiko44 on 2017-02-02, 13:49

ildiko Nem, nem olvastam, most tudtam idejönni, de megyek máris sütni...... holnap az unokámhoz vagyok hivatalos, azt hiszem, csak este fogok erre járni, biztosan le is maradok az érdekességekről, de ez van..... szép délutánt és estét! Ha sikerül, még este bekukkantok

ildiko44
Vendég

Témanyitás  ezin on 2017-02-02, 14:28

ildiko44 írta:ildi, ezin s a többiek.....remélem, hogy mindenki rendben van, mert még mindég nagyon csúszósak az utak, én is félek kimenni, nehogy a földön találjam magam. Az unokám tegnap míg a suliból hazaért, háromszor esett el és nyakig vizesen ért haza, hiszen a víz alatt mindenütt jég volt s a mi utcánk mivel nagyon lejtős rendesen csúszott. Galád módon tegnap ki sem tettem a lábam, de ma el kell mennem a közértbe, előre félek. No sebaj, majd vigyázok.  Mindenkinek esés/csuszás/törésmentes napot kívánok! ildikó
Az unokádat gondolom nem csak vizes ,sáros is volt.Mehetett minden a mosásba.
Tegnap nálunk korcsolyázni lehetett,most meg latyak van.Tegnap én se mozdultam ki,a kocsi a szerelőnél,de hogy ma se legyen minden gördülékeny, nem rég meg ment el duguláselhárító Smile
ezin
Karburátor
Karburátor

Témanyitás  ildiko44 on 2017-02-03, 08:28

ezin, ildi: nemrég ébrfedtem és most iszom a fincsi kávét.....s megkostoltam a pitét amit tegnap csináltam....hát nem vallottam szégyent. Remélem, hogy Grétának is fog izleni.. Végre elfogadható a levegő kinn, nincs olyan hideg...Ma még nem fogok nekikezdeni a proginak, vagy talán csak este amikor hazaértem, sajnálom, hogy most találták ki a cserenapot, mert az elejét lehet viszonylag jól cserélni, hát errőlk lemaradok. Pláne hogy még a nyomtatómat is el kell vinni a javítóba, mert szegény már évek óta szolgál és nehezen továbbítja a papírt. Nem szeretnék tőle megválni, mert elég sokat tud és nagyon szeretem. Ilyet már nem lehet kapni, igy jó lenne ha még hibátlanul megmaradhatna. Szép és sikeres napot mindenkinek!!!!

ildiko44
Vendég

Témanyitás  ezin on 2017-02-04, 07:29

ildiko44 írta:ezin, ildi: nemrég ébrfedtem és most iszom a fincsi kávét.....s megkostoltam a pitét amit tegnap csináltam....hát nem vallottam szégyent. Remélem, hogy Grétának is fog izleni.. Végre elfogadható a levegő kinn, nincs olyan hideg...Ma még nem fogok nekikezdeni a proginak, vagy talán csak este amikor hazaértem, sajnálom, hogy most találták  ki a cserenapot, mert az elejét lehet viszonylag jól cserélni, hát errőlk lemaradok. Pláne hogy még a nyomtatómat is el kell vinni a javítóba, mert szegény már évek óta szolgál és nehezen továbbítja  a papírt. Nem szeretnék tőle megválni, mert elég sokat tud és nagyon szeretem. Ilyet már nem lehet kapni, igy jó lenne ha még hibátlanul megmaradhatna. Szép és sikeres napot mindenkinek!!!!
Gréta az unokád? Smile Milyen töltelékkel készítetted?Nálunk az almás a kedvenc,sütiben,palacsintában...
ezin
Karburátor
Karburátor

Témanyitás  ildiko44 on 2017-02-04, 20:58

ezin! Szép estét!!!!!!!! A pite almás töltelékkel készült, Grétának ez a kedvenc sütije. Nagyon jó volt a farsang, nagyon jól táncolt a kismanó és utána eljöttem, ők még maradtak.....de szerencsések voltak, mert mire Budaörsről hazaérünk az bizony elég sok idő. Eltelt a nap, ma csak vásárolni voltam és a másik unokámnak készítettem ebédet ez már nem gond. Este itt voltak a Húgomék, akik holnap utanak el pihenni, igy pár napig nem látom Őket. Holnap a legnagyobb látogatását várom, igy legalább mozgalmas a hét vége. Remélem sikerrel jártatok a cserenapon mert én bizony nem sokra jutottam, csak az eventet csináltam meg, de a legutolsó feladatot már nem mert nem volt annyi szupertápom. Ezt nem is bánom nagyon, bár jól jött volna a banán.
Vigyázzatok magatokra, holnap már sokkal hűvöseb időt mondanak.

ildiko44
Vendég

Témanyitás  ezin on 2017-02-05, 09:27

ildiko44 írta:ezin! Szép estét!!!!!!!! A pite almás töltelékkel készült, Grétának ez a kedvenc sütije. Nagyon jó volt a farsang, nagyon jól táncolt a kismanó és utána eljöttem, ők még maradtak.....de szerencsések voltak, mert mire Budaörsről hazaérünk az bizony elég sok idő. Eltelt a nap, ma csak vásárolni voltam és a másik unokámnak készítettem ebédet ez már nem gond. Este itt voltak a Húgomék, akik holnap utanak el pihenni, igy pár napig nem látom Őket. Holnap a legnagyobb látogatását várom, igy legalább mozgalmas a hét vége. Remélem sikerrel jártatok a cserenapon mert én bizony  nem sokra jutottam, csak az eventet csináltam meg, de a legutolsó feladatot már nem mert nem volt annyi szupertápom. Ezt nem is bánom nagyon, bár jól jött volna a banán.
Vigyázzatok magatokra, holnap már sokkal hűvöseb időt mondanak.
Tényleg mozgalmas a hétvégéd Smile Nálam nyugisabb,ma bográcsozni fogunk.Jó idő van,süt a nap ,az ebéd kint készül Very Happy
A cserenap nem igazán érdekelt,nem volt kedvem foglalkozni vele Smile
ezin
Karburátor
Karburátor

Témanyitás  Grizzlyng on 2017-02-05, 20:47

Ildikó44, a fórumra való felvételed ügyében légyszíves írj üzenetet a fórum főoldalának jobb alsó részén látható Kapcsolat linkre kattintva. Említsd meg, hogy milyen fórum nevet szeretnél használni. Email-ben kapsz majd választ.
Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Témanyitás  ildiko44 on 2017-02-06, 03:08

köszönöm szépen, máris teszem!

ildiko44
Vendég

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next