Vendégfórum

Hozzászólás a témához

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Re: Vendégfórum

Témanyitás  Marianna on 2017-12-16, 20:38

marcipán írta:
Hogy álltok az eventtel? Szerintem gyorsan teljesíthető volt, én már tegnap este kivégeztem.  Very Happy
szia Very Happy én se kapkodok, most nem szupiztam, nekem is 3 ajcsi a híja, bőven meglesz, a gaz az megvan, be is néztem 5 ezerrel több lett Very Happy , a farmon kívül mi az ami még érdekel?
Marianna
Száguldó motoros
Száguldó motoros

Hozzászólások száma : 1346

Vissza az elejére Go down

Témanyitás  marcipán on 2017-12-16, 22:06

Nem 0 perceztem. Sok felröpit kaptam eventkezdéskor a tönkebúzára, a szomszédok is küldtek, a kisegítő gazdakörből kiszedtem és kiraktam a Pannikat. Smile Sok sikert neked is! Very Happy

marcipán
Vendég

Témanyitás  marcipán on 2017-12-16, 22:13

Sziasztok!
Gratulálok Huncutka és sok sikert neked is Marianna! Smile
Ha időm engedi farmozok és esténként filmeket nézünk nagy lányommal és a párommal.

marcipán
Vendég

Témanyitás  Ildi on 2017-12-16, 22:58

Nekem is még 2, kevés a felröpi

Ildi
Száguldó motoros
Száguldó motoros

Hozzászólások száma : 1890

Témanyitás  Csaba957 on 2017-12-16, 22:58

marcipán írta:
Hogy álltok az eventtel? Szerintem gyorsan teljesíthető volt, én már tegnap este kivégeztem.  Very Happy
A nagyon tegnap befejeztem, a kicsin még 3 dobozt be kell csomagolni.
Az eventnövényt én is kicsit túlteljesítettem 7019 darabbal.
Most a terményes ólakat nyomatom, mert kell a gazdakörihez.
Csaba957
Száguldó motoros
Száguldó motoros

Hozzászólások száma : 1351

Témanyitás  Ziafarmer on 2017-12-17, 08:16

marcipán írta:

Szia! Én nem vagyok ennyire gyors, mint ti, de én is megleszek vele. Felröpit kell még gyűjtenem, 0 percezni nem tudok.  Basketball

Milyen témák érdekelnek még a farmon kívűl?
Ziafarmer
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 1719

Témanyitás  Huncutka on 2017-12-17, 08:30

marcipán írta:Nem 0 perceztem. Sok felröpit kaptam eventkezdéskor a tönkebúzára, a szomszédok is küldtek, a kisegítő gazdakörből kiszedtem és kiraktam a Pannikat. Smile Sok sikert neked is! Very Happy
Tönke búza??? (nekem is 120db körül adott szántónként)
Akkor Te sem tegnap kezdtél el játszani! Smile
Huncutka
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 3501

Témanyitás  feewa01 on 2017-12-17, 13:34

Huncutka írta:
marcipán írta:Nem 0 perceztem. Sok felröpit kaptam eventkezdéskor a tönkebúzára, a szomszédok is küldtek, a kisegítő gazdakörből kiszedtem és kiraktam a Pannikat. Smile Sok sikert neked is! Very Happy
Tönke búza??? (nekem is 120db  körül adott szántónként)
Akkor Te sem tegnap kezdtél el játszani! Smile
Szia marcipán! Üdv itt Smile Befejeztem én is ma reggelre tudtam az utolsó 2 csomagot becsomagolni. A gazt én is túlnyomattam, de nem számolgattam mennyi kell még. Kipakoltam ismét a kacatokat 2 területre egy kis TP gyűjtés miatt. A tölgynél maradtak az újabb ólak és fák. Pannim nincs kitéve sosem. 1db van a láda mélyén, csak azért hogy abból is legyen. Teli van a fiókom mindenféle limlommal. Szeretem nézegetni őket, Very Happy van pl. szimatpocok, kút, a többi páncélteknős is, 2011-es nyuszik. Emlékeztet a játék kezdeteire. Akkor még én is játszottam, majd hosszú időre abbahagytam. 2 éve kezdtem újra a játékot egy új farmmal.
feewa01
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 1020

Témanyitás  marcipán on 2017-12-17, 20:36

Sziasztok!
Én nem tudlak idézni benneteket. Shocked

Huncutka bizony az már nem tegnap volt.  Wink 2012-ben kezdtem a farmozást. Éppen a Magyar event futott - amit akkor még nem tudtam -, csak néztem, hogy miért röpködnek azok a paprika fűzérek és az mire jó, de még ajándékba is kaptam, de kitől, miért és hogyan...  Very Happy Én ültettem a búzát, kiraktam a tyúkocskáimat, közben a trágyadombom megtelt és na nehogy már a levegőbe röpködjön, rászórtam a búzára.  Very Happy Kb. 2 héttel később bukkantam a fórumra, akkor olvatam, hogy van olyan, hogy event... és később rájöttem arra is, hogy a trágyát nem szabad a búzára szórni, mert az event idején aranyat ér.  Very Happy

Feewa próbálom én is összeszedegetni a korábbi kitehetőket, amik akkor kerültek játékba, amikor még nem játszottam. Smile Szimatpockot, csokinyuszikat sikerült cserélnem, Smile de vannak olyan kitehetők, amik megfizethetetlenek, (pl. fagyöngyös puszi...) sajnos azok hiányoznak. Sad Egy csillagbokorra (pár napja tudtam meg, hogy a zöldcsillagnak az a neve:) ) nagyon fáj a fogam. Legközelebb cserenapon ráhajtok. Wink

Szép estét nektek!

marcipán
Vendég

Témanyitás  Huncutka on 2017-12-17, 20:59

marcipán írta:Egy csillagbokorra (pár napja tudtam meg, hogy a zöldcsillagnak az a neve:) ) nagyon fáj a fogam. Legközelebb cserenapon ráhajtok. Wink
Az nem biztos, hogy cserélhető. Ha igen, akkor menet közben változott, mert nekem is egy kisfarmon dekkol, demár évek óta nem is nézem hogy csereképes-e.
Remélem Grizz hamar kinyitja neked a kaput, és nem kell tovább a kerítésen keresztül traccsolnunk. Smile
Huncutka
Karburátor
Karburátor

Témanyitás  Farmerogirl on 2017-12-17, 21:50

Szia Marcipán!

marcipán írta:Én nem tudlak idézni benneteket. Shocked

Némi csellel azért ez is megoldható. (De nem adok tippeket. Razz)

2012-ben kezdtem a farmozást. Éppen a Magyar event futott - amit akkor még nem tudtam -, csak néztem, hogy miért röpködnek azok a paprika fűzérek és az mire jó, de még ajándékba is kaptam, de kitől, miért és hogyan...  Very Happy Én ültettem a búzát, kiraktam a tyúkocskáimat, közben a trágyadombom megtelt és na nehogy már a levegőbe röpködjön, rászórtam a búzára.  Very Happy Kb. 2 héttel később bukkantam a fórumra, akkor olvatam, hogy van olyan, hogy event... és később rájöttem arra is, hogy a trágyát nem szabad a búzára szórni, mert az event idején aranyat ér.  Very Happy

Úgy tűnik, ezeken a kezdeti baromságokon mindenki (vagy legalábbis elég sokunk) túlesett. Én FA-ért vettem vizet. Ma már elég röhejesnek tűnik, de valamiért azt gondoltam, anélkül egyáltalán nem nőnek a növények. Very Happy A fórumról valóban sok hasznos infót össze lehetett/lehet szedni. Csak néha elég nehéz különválogatni a búzát az ocsútól.  What a Face Azóta is fórumozol?

Feewa próbálom én is összeszedegetni a korábbi kitehetőket, amik akkor kerültek játékba, amikor még nem játszottam. Smile Szimatpockot, csokinyuszikat sikerült cserélnem, Smile de vannak olyan kitehetők, amik megfizethetetlenek, (pl. fagyöngyös puszi...) sajnos azok hiányoznak. Sad Egy csillagbokorra (pár napja tudtam meg, hogy a zöldcsillagnak az a neve:) ) nagyon fáj a fogam. Legközelebb cserenapon ráhajtok. Wink

Én nem is kísérletezem azzal, hogy a régi (2012. ősz előtti) kitehetőkre vadásszak. A kevésbé értékesek közül néhányat kaptam ajándékba, de a nagy részükért toronyórát kérnek láncostul. Azom meg nincsen. Razz

Marcipán, a "farmon túli" világban mi érdekel? Van valami hobbid?
Farmerogirl
Borsószem királykisasszony

Hozzászólások száma : 3849

Témanyitás  marcipán on 2017-12-17, 22:26

Mostanában a festészet érdekel. Nézegetem az interneten a festményeket, vásároltam is néhányat, persze nem több 100.000 vagy 1.000.000 értékűt. Very Happy Könyveket is vettem, amiből el lehet sajátítani a technikáját, de még nem szántam rá magam, hogy megpróbálkozzam a festéssel. Smile

marcipán
Vendég

Témanyitás  HolabögRém on 2017-12-17, 22:32

Szia marcipán Very Happy

Ha csak a piacszámod érdekel, jobb ha ideírod az izészámod és rögvest válaszol valaki.
Amúgy meg kell dógoznod azért, hogy befogadjunk.
Szerintem megérős flower

Mesélhetsz a festészetről is.....

HolabögRém
Szelíd motoros
Szelíd motoros

Hozzászólások száma : 878

Témanyitás  marcipán on 2017-12-17, 22:53

Farmerogirl vizet FA-ért Very Happy ilyet azért nem csináltam, de a nyulat etettem a malomban lassan (akkor még 10 óra alatt) letekert szupertáppal, mert akkor már tudtam mi az event és nyuszit kellett beadni. Very Happy
Egy időben rendszeresen olvastam a pletykagangot (írni nem szoktam), de pár hónapja már csak ritkán nézek be, pedig hasznos, mert előre meg lehet tudni dolgokat az eventekről.

marcipán
Vendég

Témanyitás  Huncutka on 2017-12-18, 15:24

marcipán írta:a nyulat etettem szupertáppal
Ajaj, én még tyúkot is, méghozzá a lányom farmján, aminek a gondozását rám bízta míg kirándulni ment az osztállyal. Very Happy
Előtte az apja volt megbízva ezzel a feladattal, de a gyerek szerint arra semmit nem lehet rábízni: Very Happy Rá se nézett a farmjára egy hétig, amikor hazajött a gyerek, egy napig gazolt meg sírt. Utána jobb híján, nekem kellett megtanulni a gazdálkodást, hogy ő nyugodtan elmehessen táborozni.
A gyerek közben felnőtt, évekkel ezelőtt abbahagyta a játékot, én meg itt ragadtam. Smile
Huncutka
Karburátor
Karburátor

Témanyitás  Farmerogirl on 2017-12-18, 16:48

marcipán írta:Farmerogirl vizet FA-ért Very Happy ilyet azért nem csináltam

Jóvanna, azóta azért már fejlődtem egy keveset. Manapság már nem vagyok ennyire ostoba, legfeljebb "csak" figyelmetlen. (Azt viszont elég gyakran. Very Happy) Egyébként a nyulas sztorin is túl vagyok. Razz

Egy időben rendszeresen olvastam a pletykagangot (írni nem szoktam), de pár hónapja már csak ritkán nézek be

Időhiányból vagy más okból? Egyébként az írással sincs semmi baj. Sőt, itt a Mocin kimondottan előnyös tulajdonság, ha valaki szeret írogatni (azaz beszélgetni a többiekkel).

előre meg lehet tudni dolgokat az eventekről.

Az ilyen típusú infókhoz, ha elég aktív vagy, rövid időn belül itt is hozzá lehet jutni. Nem mellesleg világos és mindenki számára érthető formában.

Mostanában a festészet érdekel. Nézegetem az interneten a festményeket, vásároltam is néhányat

Milyen stílust, irányzatokat kedvelsz?

Könyveket is vettem, amiből el lehet sajátítani a technikáját, de még nem szántam rá magam, hogy megpróbálkozzam a festéssel.  Smile

És mi az, ami visszatart? Tehetséged is van hozzá? Úgy értem, például jól tudsz rajzolni?

Egyébként itt, a Motoron számos kultúr témájú rovat és topik is van. (Ezt kívülről is láthatod.) Mondjuk festészettel foglalkozó még pont nincs, de a tagok mindenféle (a hivatalos fórumon megszokott) hókuszpókusz, azaz külön engedélykérés nélkül, kedvükre nyithatnak a szívüknek kedves témájú, új topikokat.
Farmerogirl

Témanyitás  Menolla on 2017-12-19, 00:56

Farmerogirl írta:Szia Marcipán!

marcipán írta:Én nem tudlak idézni benneteket. Shocked

Némi csellel azért ez is megoldható. (De nem adok tippeket. Razz)

2012-ben kezdtem a farmozást. Éppen a Magyar event futott - amit akkor még nem tudtam -, csak néztem, hogy miért röpködnek azok a paprika fűzérek és az mire jó, de még ajándékba is kaptam, de kitől, miért és hogyan...  Very Happy Én ültettem a búzát, kiraktam a tyúkocskáimat, közben a trágyadombom megtelt és na nehogy már a levegőbe röpködjön, rászórtam a búzára.  Very Happy Kb. 2 héttel később bukkantam a fórumra, akkor olvatam, hogy van olyan, hogy event... és később rájöttem arra is, hogy a trágyát nem szabad a búzára szórni, mert az event idején aranyat ér.  Very Happy

Még leírni is szégyellem, annak idején, boldogult kezdő koromban FA-ért vettem csengőpengőt Very Happy
Menolla
Száguldó motoros
Száguldó motoros

Hozzászólások száma : 1433

Témanyitás  feewa01 on 2017-12-19, 10:33

Huncutka írta:
marcipán írta:a nyulat etettem szupertáppal
Ajaj, én még tyúkot is, méghozzá a lányom farmján, aminek a gondozását rám bízta míg kirándulni ment az osztállyal. Very Happy
Előtte az apja volt megbízva ezzel a feladattal, de a gyerek szerint arra semmit nem lehet rábízni: Very Happy Rá se nézett a farmjára egy hétig, amikor hazajött a gyerek, egy napig gazolt meg  sírt. Utána jobb híján, nekem kellett megtanulni a gazdálkodást, hogy ő nyugodtan elmehessen táborozni.
A gyerek közben felnőtt, évekkel ezelőtt abbahagyta a játékot, én meg itt ragadtam. Smile
A farmozást valahogy hasonlóképpen kezdtem én is. A fiam akkori barátnője farmozott, én meg jót röhögtem rajta. Online parasztkodik, de a való világban majd összeszarja magát, ha egy tyúk közelít felé. Very Happy Na, egyszer elmentek bulizni és megkért, hogy arassam le a dolgait és etessem meg az állatokat is. Ami volt, én mindenre rákattintottam. Adtam rendes tápot, majd szupertápot és vizet. Majdnem infarktust kapott szegény, mikor látta mit csináltam neki. Persze egész addig büszke voltam magamra, hogy milyen ügyesen megcsináltam neki! Utána titokban elkezdtem én is farmozni, hogy tudjam mit kell csinálni, ha esetleg legközelebb meg mer kérni. Very Happy
feewa01
Karburátor
Karburátor

Témanyitás  Ziafarmer on 2017-12-19, 14:48

feewa01 írta:
Huncutka írta:
Előtte az apja volt megbízva ezzel a feladattal, de a gyerek szerint arra semmit nem lehet rábízni: Very Happy Rá se nézett a farmjára egy hétig, amikor hazajött a gyerek, egy napig gazolt meg  sírt. Utána jobb híján, nekem kellett megtanulni a gazdálkodást, hogy ő nyugodtan elmehessen táborozni.
A farmozást valahogy hasonlóképpen kezdtem én is. A fiam akkori barátnője farmozott, én meg jót röhögtem rajta. Online parasztkodik, de a való világban majd összeszarja magát, ha egy tyúk közelít felé. Very Happy Na, egyszer elmentek bulizni és megkért, hogy arassam le a dolgait és etessem meg az állatokat is. Ami volt, én mindenre rákattintottam. Adtam rendes tápot, majd szupertápot és vizet. Majdnem infarktust kapott szegény, mikor látta mit csináltam neki. Persze egész addig büszke voltam magamra, hogy milyen ügyesen megcsináltam neki!  Utána titokban elkezdtem én is farmozni, hogy tudjam mit kell csinálni, ha esetleg legközelebb meg mer kérni. Very Happy
Legalább tyúkok voltak? rendeer
Ziafarmer
Karburátor
Karburátor

Témanyitás  feewa01 on 2017-12-19, 17:07

Ziafarmer írta:
feewa01 írta:
A farmozást valahogy hasonlóképpen kezdtem én is. A fiam akkori barátnője farmozott, én meg jót röhögtem rajta. Online parasztkodik, de a való világban majd összeszarja magát, ha egy tyúk közelít felé. Very Happy Na, egyszer elmentek bulizni és megkért, hogy arassam le a dolgait és etessem meg az állatokat is. Ami volt, én mindenre rákattintottam. Adtam rendes tápot, majd szupertápot és vizet. Majdnem infarktust kapott szegény, mikor látta mit csináltam neki. Persze egész addig büszke voltam magamra, hogy milyen ügyesen megcsináltam neki!  Utána titokban elkezdtem én is farmozni, hogy tudjam mit kell csinálni, ha esetleg legközelebb meg mer kérni. Very Happy
Tyúkok, nyulak és kacsák. Az összes szupertáp ment a lecsóba, még kevés is lett! Very Happy
feewa01
Karburátor
Karburátor

Témanyitás  Ziafarmer on 2017-12-19, 17:20

feewa01 írta:
Ziafarmer írta:
Tyúkok, nyulak és kacsák. Az összes szupertáp ment a lecsóba, még kevés is lett! Very Happy
Èn mindig vèletlenül nyomtam meg, s akkor a közèpre már az jött be, mire èszrevettem, már jópárnak fènyes lett az eledele. Na meg faaratáskor, mindig sikerült megkatázzam őket. Kèzzel aratva, termèszetesen. cherry
Szupitrágyáról nem is beszèlve. Twisted Evil
Ziafarmer
Karburátor
Karburátor

Témanyitás  marcipán on 2017-12-19, 19:50

Sziasztok!
Nem vesztem el, itt vagyok, csak az idő...
Jó így nosztalgiázni a kezdő korunkról, utólag most már vicces, ami akkor egyáltalán nem volt az. Very Happy
Feewa biztos, hogy a segítségnyújtás miatt regisztráltál?  Wink  Nem inkább megtetszett? Very Happy Én is így kezdtem. A lányom megkért, szedjem le a farmját, aztán azt vettem észre, hogy én is regisztráltam. Very Happy

marcipán
Vendég

Témanyitás  marcipán on 2017-12-19, 20:11

Farmerogirl igen, időhiány az oka, hogy már csak ritkán nézek be a fórumra. Sad
Az impresszionista, realista/hyperrealista stílust kedvelem. Krikszkrakszokat, pacákat festeni a gyerekek is tudnak (én is tudnék) Very Happy de az a stílus nem jön be. A kortárs festőművészek közül pl. G Tóth Gábor, Gulyás László, Bényi Éva, Vladimir Volegov ... festmények tetszenek. Na ilyeneket biztos nem tudnék. Very Happy

marcipán
Vendég

Témanyitás  Menolla on 2017-12-19, 21:47

marcipán írta:Sziasztok!
Nem vesztem el, itt vagyok, csak az idő...
Jó így nosztalgiázni a kezdő korunkról, utólag most már vicces, ami akkor egyáltalán nem volt az. Very Happy
Feewa biztos, hogy a segítségnyújtás miatt regisztráltál?  Wink  Nem inkább megtetszett? Very Happy Én is így kezdtem. A lányom megkért, szedjem le a farmját, aztán azt vettem észre, hogy én is regisztráltam. Very Happy

Jó, hogy jöttél, legalább nosztalgiáztunk egy kicsit Very Happy
Menolla
Száguldó motoros
Száguldó motoros

Hozzászólások száma : 1433

Témanyitás  kotnyeles on 2017-12-20, 08:15

Ahogy olvasgatom itt, ki hogyan kezdte a farmozást nagyon sok mindenben magamra ismerek! Bár én már 2010-ben elkezdtem! Megláttam, hogy a lányom valamivel játszik! Nagyon megtetszett a grafikája és úgy általában az egész. Megmutatta a lányom, mit hogyan kell csinálni. Akkor nem mondtam neki, de titokban én is elkezdtem egy farmot, azután még egyet, stb. stb. Szépen csinálgattam én is mindent. Munka mellett. Volt, hogy hajnalban csak azért keltem korábban, hogy gyorsan megetessem az állatokat, még a hűvösben kapáljak, locsoljak, stb.! Utána irány a munka! Akkoriban még a munkahelyen titokban lehetett farmozni. Event??? Ja, hogy olyan is van??? Húha! Na, ez volt ám az érdekes. Erről a fórumról akkoriban még nem hallottam. Egy másik fórumon szereztem barátokat és ott osztottuk meg egymással a tudnivalókat. Kisebb-nagyobb sikerrel! Később beregisztráltam ide, jó is volt, használtam is a fórumot, de sajnos magánéletbeli és munkahelyi problémák miatt nem volt időm még ide is jönni, így kiestem a fórum életéből, amit nagyon sajnálok. Így most egyenlőre "csak" vendégként tudok benne részt venni. De rajta vagyok, hogy ismét tagja lehessek.
Mostanában szerintem már nagyon jól megy a farmozás. Minden eventet idő előtt tudok teljesíteni. Bár arannyal hadilábon állok, mert ugye mozi nincs, a kis pénzecskémből pedig csak ritkán telik aranyra. Amit én költök a játékra az a turbómalom és a munkások. Mert sajnos azért anélkül nagyon kemény a "parasztok" élete! Régen nagy aranyásó is voltam, de szép is volt! Laughing
Attól eltekintve, hogy már elég jól megy a farmozás, azért minden tanácsot szívesen fogadok, biztos vannak számomra még ismeretlen dolgok!

kotnyeles
Ifjú motoros
Ifjú motoros

Hozzászólások száma : 126

Témanyitás  Ziafarmer on 2017-12-20, 08:48

kotnyeles írta: Később beregisztráltam ide, jó is volt, használtam is a fórumot, de sajnos magánéletbeli és munkahelyi problémák miatt nem volt időm még ide is jönni, így kiestem a fórum életéből, amit nagyon sajnálok. Így most egyenlőre "csak" vendégként tudok benne részt venni. De rajta vagyok, hogy ismét tagja lehessek.
De hiszen már tagja vagy. Ahhoz a nèhány topichoz meg, amihez nincs hozzáfèrèsed, csak egy kicsit kell kotnyelesebbnek lenned. Wink
Ziafarmer
Karburátor
Karburátor

Témanyitás  Marianna on 2017-12-20, 09:20

szerintem marcipánt beengedhetnénk már, elég elszántnak tűnik Very Happy
Marianna
Száguldó motoros
Száguldó motoros

Témanyitás  Huncutka on 2017-12-20, 10:10

Marianna írta:szerintem marcipánt beengedhetnénk már, elég elszántnak tűnik Very Happy

Szerintem is!

Grizz, légyszi a kaput nyisd ki!
Huncutka
Karburátor
Karburátor

Témanyitás  Callysto on 2017-12-20, 13:22

Jó ez a hóemberes egérmutató, csak mire belövöm, hogy jó helyre kattintsak, addigra elfogy az összes célzóvíz Very Happy A hangulatjelekre még nem jöttem, hogy irányítsam rá, hogy eltaláljam. Innom kell kell még egy kis béliszt, hátha úgy menni fog Very Happy

Ahhha...közbe rájöttem. A kisfickó feje mellett van egy kis háromszög azzal kell célozni. De a hangulatjeleket még így se sikerült belőnöm :/
Callysto
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 1123

Témanyitás  Grizzlyng on 2017-12-20, 16:58

Huncutka írta:
Marianna írta:szerintem marcipánt beengedhetnénk már, elég elszántnak tűnik Very Happy

Szerintem is!

Grizz, légyszi a kaput nyisd ki!

Marcipán, szabad a pálya, tudsz regisztrálni.
Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 12849

Témanyitás  marcipán on 2017-12-20, 20:16

Szia Grizz, sziasztok!
Köszönöm a lehetőséget. Smile Próbálkoztam regisztrálni, sajnos sikertelenül. Sad Azt írja, hogy érvénytelen e-mail cím és nem enged tovább. Sad

marcipán
Vendég

Témanyitás  Farmerogirl on 2017-12-20, 20:21

marcipán írta:Próbálkoztam regisztrálni, sajnos sikertelenül. Sad Azt írja, hogy érvénytelen e-mail cím és nem enged tovább. Sad

Szia Marcipán!

Ellenőrizd le, nem gépelted-e el véletlenül. Más ötletem egyelőre sajna nincs.
Farmerogirl

Témanyitás  marcipán on 2017-12-20, 20:29

Köszi a segítséget Farmerogirl, kb. 5x próbáltam, mindig azt írta. Shocked Nem értem. Még az e-mail fiókomba is benéztem, az működik. Smile

marcipán
Vendég

Témanyitás  Marianna on 2017-12-20, 20:32

marcipán írta:Köszi a segítséget Farmerogirl, kb. 5x próbáltam, mindig azt írta. Shocked Nem értem. Még az e-mail fiókomba is benéztem, az működik. Smile
akkor majd jön Grizz vagy valaki aki ért hozzá, nézz vissza mindenképp
Marianna
Száguldó motoros
Száguldó motoros

Témanyitás  Farmerogirl on 2017-12-20, 20:49

marcipán írta:Köszi a segítséget Farmerogirl, kb. 5x próbáltam, mindig azt írta. Shocked Nem értem. Még az e-mail fiókomba is benéztem, az működik. Smile

A gmail-es email címet simán elfogadja. Próbáld meg egy ilyennel. (Tényleg idegesítő ez a cuki kis hóemberke.)
Farmerogirl

Témanyitás  kotnyeles on 2017-12-20, 21:24

De hiszen már tagja vagy. Ahhoz a nèhány topichoz meg, amihez nincs hozzáfèrèsed, csak egy kicsit kell kotnyelesebbnek lenned. Wink

Iparkodom! Szeretek kotnyeleskedni, szeretnék mielőbb ahhoz a néhány topikhoz is hozzáférni, úgy mint régen! Razz

kotnyeles
Ifjú motoros
Ifjú motoros

Hozzászólások száma : 126

Témanyitás  marcipán on 2017-12-20, 23:24

Farmerogirl írta:

A gmail-es email címet simán elfogadja. Próbáld meg egy ilyennel. (Tényleg idegesítő ez a cuki kis hóemberke.)
Köszönöm a segítséged gmail-lel sikerült. Very Happy Most ismerkedek a Farmotor működésével, amit egyelőre felfüggesztek, mert már késő van, de majd visszajövök. Very Happy Jó éjt mindenkinek!

marcipán
Süldő motoros
Süldő motoros

Hozzászólások száma : 87

Témanyitás  Grizzlyng on 2018-02-07, 22:24

A frissen érkező érdeklődők a fentebbi hozzászólásokból láthatják, hogy nem ördöngősség bekerülni a Farmotorra.

Éppen csak szólalj meg, és add önmagad.

Szerintem érdemes. A Farmotor egy baráti hely az éterben, ahol kötetlenül lehet bármiről beszélgetni - például különféle "játékokról" (legyen az akár a farm, akár maga az élet).

flower
Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Tali

Témanyitás  Bence.. on 2018-06-24, 17:34

Na, az ördög nem alszik.
Szombaton olyan isteni érzés töltött el. Lehet félre ismertem innét ember(eket)?
Egy kanapén, egy téma, tökéletes hangulatba.
Örülök hogy találkoztunk Kedves Éva!
Üdvözlettel, Bence.

Bence..
Vendég

Témanyitás  feewa01 on 2018-06-24, 18:47

Bence.. írta:Na, az ördög nem alszik.
Szombaton olyan isteni érzés töltött el. Lehet félre ismertem innét ember(eket)?
Egy kanapén, egy téma, tökéletes hangulatba.
Örülök hogy találkoztunk Kedves Éva!
Üdvözlettel, Bence.
Örülök, hogy így gondolod! Smile
feewa01
Karburátor
Karburátor

...

Témanyitás  Bence.... on 2018-06-24, 18:55

Nem tudtam ki vagy, sőt, utólag jöttem rá, de én nem bántam meg hogy élőbe is láttalak, hisz akkor az emberbe van egy kiindulási alap, és annak külön örülök, hogy te felmerted magad vállalni.

Bence....
Vendég

Beköszönés

Témanyitás  .lacko1002 on 2018-07-13, 17:57

Sziasztok!

Nem tudom, hogy mennyire aktív ez az oldal, de a jobb oldalt látható eventsávból ítélve, nincs ez kihalva. Smile
Elolvastam a szabályzatot, és ha lesz jelentkezési nap, szeretnék csatlakozni a közösségetekhez. Smile Addig is, ha valaki szeretne Tőlem valamit kérdezni, csak nyugodtan. A Farmeramában .lacko1002 néven vagyok megtalálható. Ősjátékos vagyok, 8 éve játszom. De közel 3 és fél év kihagyás után csak a 89. szinten tengődök. :/
Remélem, hogy találok pár beszélgetőtársat a jövőben, és elbeszélgethetünk a játékról. Smile

Üdvözlettel: .lacko1002
ősfarmer

.lacko1002
Vendég

Témanyitás  ezin on 2018-07-13, 20:56

.lacko1002 írta:Sziasztok!

Nem tudom, hogy mennyire aktív ez az oldal, de a jobb oldalt látható eventsávból ítélve, nincs ez kihalva. Smile
Elolvastam a szabályzatot, és ha lesz jelentkezési nap, szeretnék csatlakozni a közösségetekhez. Smile Addig is, ha valaki szeretne Tőlem valamit kérdezni, csak nyugodtan. A Farmeramában .lacko1002 néven vagyok megtalálható. Ősjátékos vagyok, 8 éve játszom. De közel 3 és fél év kihagyás után csak a 89. szinten tengődök. :/
Remélem, hogy találok pár beszélgetőtársat a jövőben, és elbeszélgethetünk a játékról. Smile

Üdvözlettel: .lacko1002
ősfarmer
Szia  ősfarmer Lackó Smile
Nincs kijelölt felvételi nap.Itt dumálunk,egy kicsit ismerkedünk és ha kölcsönös a szimpátia bemotorozol Smile Nem is tudtam már 8 éves a játék. :shock:Miért hagytad abba?

Jut eszembe.Nem voltál már itt?? Rolling Eyes

A hozzászólást ezin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-07-14, 09:06-kor.

ezin
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 4107

Témanyitás  Grizzlyng on 2018-07-14, 01:30

Lackó, szívesen vagy látva! Ha adsz még néhány életjelet, akkor rövidesen élvezheted a kipufogó gáz jótékony hatásait. Very Happy
Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Farm News

Témanyitás  Grizzlyng on 2018-07-14, 03:58

Egy motoros újdonságról számolok be az érdeklődő közönség számára.

Kedvem szottyant tesztelni, hogy 2018-ban a Farmerama iránt érdeklődő népek vajon képesek-e megtalálni azt a hírforrást, ahol a leghatékonyabban tudnak tájékozódni farmos újdonságokról. Nézzük meg, hogy van-e jelenleg érdeklődés a "kívülállók" részéről a Farmotor farmos hírszolgáltatása irányában.

A próba annyiból áll, hogy a Farmotor nyilvános területén időről-időre megjelentetek egy-egy "forró hírt", ami éppen most borzolni látszik a kedélyeket - például a BP fórum pletykarovat friss hozzászólásai alapján megítélve.

Annyi a változás a szokásos motoros "bennfentes" hírközlésünkhöz képest, hogy nem "dugjuk el" az információt a fórumunk belső bugyraiban. Aki csak erre jár (mármint a Farmotor környékén), az megtalálhatja, elolvashatja, megtudhatja, és hozzá is szólhat.

Mi motorosok pedig pontosan ugyanúgy elbeszélgethetünk az illető témákról, mint ha a szokásos módon a Hírek rovatunkban jelent volna meg. Oszt' hadd lássuk, bekapcsolódik-e valaki "más" is a dumapartiba. Ha meg nem kapcsolódik be senki, akkor sem történt semmi különös. Legfeljebb később visszarakjuk ezeket a topicokat a szokásos belső helyre, és sebaj. De tapasztalatnak jó volt, nemdebár? Smile

Mottó: Lehet, hogy mi nem tudunk annyit, mint Csocsó-Jónás, meg a "varázsgömbje". Viszont mi böcsülettel megosztjuk mindenkivel, amit csak tudunk. Épeszű nyelvezetet használunk. Továbbá a "nemzeti érzelmeket" nem egy piti játékban éljük ki - és ebből kifolyólag szívesen meghagyjuk a LEGNAGYOBB MAGYAR PARASZT büszke címét Csocsó számára... Smile

Indításnak hirtelenjében két friss farmos téma merül fel: a Gyár, és a Kedvenc futtató. Olvasgassátok bőszen! Smile
Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

hhhhh

Témanyitás  .lacko1002 on 2018-07-14, 09:54

Szia ősfarmer Lackó Smile
Nincs kijelölt felvételi nap.Itt dumálunk,egy kicsit ismerkedünk és ha kölcsönös a szimpátia bemotorozol Smile Nem is tudtam már 8 éves a játék. :shock:Miért hagytad abba?

Jut eszembe.Nem voltál már itt?? Rolling Eyes

Szia! Nem, még nem voltam itt. Azért hagytam abba, mert már nem láttam értelmét folytatni, egyszóval: meguntam. De később beláttam, hogy bizony hatalmasat tévedtem. Embarassed

Lackó, szívesen vagy látva! Ha adsz még néhány életjelet, akkor rövidesen élvezheted a kipufogó gáz jótékony hatásait.

Szia!
Rendben, akkor minél többet írok, nehogy leálljon a motorom. Very Happy

Amúgy, ha nem bánjátok, akkor máris a kipufogó gázommal büdösíteném a "Kedvenc futtató" elnevezésű topicot. Wink

.lacko1002
Vendég

Témanyitás  Ziafarmer on 2018-07-14, 18:56

.lacko1002 írta:

Szia! Nem, még nem voltam itt. Azért hagytam abba, mert már nem láttam értelmét folytatni, egyszóval: meguntam. De később beláttam, hogy bizony hatalmasat tévedtem. Embarassed

Jár így az ember. Én is kb 80 valahányas szinten kezdtem újra a tavaly.
Hol hallottál a farmotorról? Smile
Ziafarmer
Karburátor
Karburátor

Témanyitás  tomtay78 on 2018-07-14, 21:04

Szia Lackó!
Üdvözöllek én is.
Örülök,hogy újabb aktív tag van kilátásban.

A farmozást nem lehet végleg otthagyni,hamar függő lesz az ember,amiről nem is tud.Csak akkor ébred ennek a tudatára,amikor épp megvonáson van.Én is kihagytam kb.2 évet magán okok miatt,de ahogy lehetőségem vált újra farmozni,előszedtem a jegyzeteimet a farmnevekkel és jelszavakkal és nekilódultam.Először csak 1-2 farmot látogattam,de amikor kellett a felrepi,mentem én mindbe "csak ajiküldésre".Ma már ápolgatom őket ahogy tudom,és most,hogy szabin vagyok,horgászom mindegyikkel.(Ami nagyon sok idő,de nem bírom abbahagyni.)

Apropó,a kihagyott idő alatt nem megszerzett kütyük,ólak,vagy egyéb hiányod van,írd csak meg bátran,a motoros tagok vannak olyan jószívűek,hogy ahol tudnak,segítenek.Köztük én is. pirat

Mesélj magadról pár szót,nem kérdezek,mert úgyis annyit árulsz el,amennyit te szeretnél.
Érezd magad jól a "motoron"!
Very Happy Very Happy Very Happy

tomtay78
Szelíd motoros
Szelíd motoros

Hozzászólások száma : 705

válasz

Témanyitás  .lacko1002 on 2018-07-15, 12:22

Jár így az ember. Én is kb 80 valahányas szinten kezdtem újra a tavaly.
Hol hallottál a farmotorról?

Nem hallottam róla. Pár nemrég felfedezett farmom piac ID-it szerettem volna megtudni a piac kalkulátorról. De úgy látom, hogy az az oldal megszűnt. Keresgéltem a találatok között, és egyszer csak meglátom ezt az oldalt. Belépek, elkezdek olvasgatni, és úgy éreztem, hogy jó lenne egy olyan közösségbe tartozni, ahol le lehet a játékkal kapcsolatos ÖSSZES véleményedet leírni, nem úgy, mint a fórumon, ahol csak a "jópofizás" megengedett... Egyszóval nagyon örülök, hogy Rátok találtam, Very Happy és remélem, hogy hamarosan Én is a motorosok csapatát erősíthetem majd! Smile

.lacko1002
Vendég

válasz

Témanyitás  .lacko1002 on 2018-07-15, 12:28

Szia Lackó!
Üdvözöllek én is.
Örülök,hogy újabb aktív tag van kilátásban.

A farmozást nem lehet végleg otthagyni,hamar függő lesz az ember,amiről nem is tud.Csak akkor ébred ennek a tudatára,amikor épp megvonáson van.Én is kihagytam kb.2 évet magán okok miatt,de ahogy lehetőségem vált újra farmozni,előszedtem a jegyzeteimet a farmnevekkel és jelszavakkal és nekilódultam.Először csak 1-2 farmot látogattam,de amikor kellett a felrepi,mentem én mindbe "csak ajiküldésre".Ma már ápolgatom őket ahogy tudom,és most,hogy szabin vagyok,horgászom mindegyikkel.(Ami nagyon sok idő,de nem bírom abbahagyni.)

Apropó,a kihagyott idő alatt nem megszerzett kütyük,ólak,vagy egyéb hiányod van,írd csak meg bátran,a motoros tagok vannak olyan jószívűek,hogy ahol tudnak,segítenek.Köztük én is.

Mesélj magadról pár szót,nem kérdezek,mert úgyis annyit árulsz el,amennyit te szeretnél.
Érezd magad jól a "motoron"!

Szia!

Először is köszönöm a küldési ajánlatot, de szerencsére mindent be tudtam szerezni. Smile Én a cserenapot "nagyipari" szinten nyomom... Very Happy Nagyon jó áron tudok hozzájutni a dolgokhoz. Erre mondom, hogy: "A vasból is tudok aranyat csinálni."
Magamról annyit, hogy Lacinak hívnak, -ami a játékosnevemből hamar megállapítható Very Happy -és 16. életévemben járok.

.lacko1002
Vendég

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére