Farmotor

Baráti emlékeztető

Nem felejtetted el esetleg betakarítani a mai napra esedékes farmos adventi naptáros akármit, mégpedig valamennyi farmodon?

affraid

Vendégfórum

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: Vendégfórum

Témanyitás  Amira on 2016-12-09, 11:54

Grizzlyng írta:
borika írta:Nincs folyamatos tagfelvétel, de ha valaki kitartó és be szeretne jutni, az előbb-utóbb bejut. Általában itt jelenik meg a belépési (regisztrálási) hirdetmény, addig is legyél türelemmel

Ez alapjában így van, ahogy Bori-Feri mondja.

Viszont ennek a topicnak a tartalma alapján jelenleg Zénó az egyetlen érdeklődő. Tehetünk kivételt is. Azaz ha Zénó még pár napig az eddigi meggyőző erővel Very Happy fejezi ki a szándékai komolyságát, akkor eltekintünk a belépni kívánók szokásos összevárásától, meg a Regina hírdetménytől, és felvesszük őt egyedül (amint az korábban például Istivel is történt).

No akkor most tényleg nem értem minek is a nagy lakat! scratch
A kevésbé aktív tagokat kizárod, aki meg beesik a kapu elé, ír 1-2 "szívhez" szóló szösszenetet az előtt meg kinyitod az ajtót.
Mégis akkor mi értelme van ennek az előszobásdinak?

Amira
Száguldó motoros
Száguldó motoros

Hozzászólások száma : 1590

Vissza az elejére Go down

Témanyitás  feewa01 on 2016-12-09, 14:35

Amira írta:
Grizzlyng írta:

Ez alapjában így van, ahogy Bori-Feri mondja.

Viszont ennek a topicnak a tartalma alapján jelenleg Zénó az egyetlen érdeklődő. Tehetünk kivételt is. Azaz ha Zénó még pár napig az eddigi meggyőző erővel Very Happy fejezi ki a szándékai komolyságát, akkor eltekintünk a belépni kívánók szokásos összevárásától, meg a Regina hírdetménytől, és felvesszük őt egyedül (amint az korábban például Istivel is történt).

No akkor most tényleg nem értem minek is a nagy lakat! scratch
A kevésbé aktív tagokat kizárod, aki meg beesik a kapu elé, ír 1-2 "szívhez" szóló szösszenetet az előtt meg kinyitod az ajtót.

Ezzel kapcsolatban a véleményem: teljesen mindegy, hogy új tagként vagy 5 éve regizett 1 hsz-es tag toporog a lakat előtt. Ha szeretne itt lenni és ezért tesz is, jöjjön. Ha menetközben elalszik, úgyis megint az ajtó előtt találja magát alien Azért ne felejtsük el, hogy nagyon nehéz egy zárt csoportba írni kívülállóként.

feewa01
Ifjú motoros
Ifjú motoros

Hozzászólások száma : 170

Témanyitás  Zenoka76 on 2016-12-09, 14:54

Mentorsággal kapcsolatban pár dolog.
1 éve vagyok mentor és még csak a harmadik szinten vagyok, havi 20 mentoráltamból egy-kettő jut el a 20. szintig és abbahagyja, a többi nem is játszik, eddig két csibém nőt fel.
A stratégiám az, hogy a nem játszó csibékből 5 nap alatt kiszedem a csibepontokat és mehetnek. Szívesen meghallgatnám erről a véleményeteket, Ti hogyan csináljátok?

Zenoka76
Vendég

Témanyitás  wiktorka17 on 2016-12-09, 15:27

Zenoka76 írta:Mentorsággal kapcsolatban pár dolog.
1 éve vagyok mentor és még csak a harmadik szinten vagyok, havi 20 mentoráltamból egy-kettő jut el a 20. szintig és abbahagyja, a többi nem is játszik, eddig két csibém nőt fel.
A stratégiám az, hogy a nem játszó csibékből 5 nap alatt kiszedem a csibepontokat és mehetnek. Szívesen meghallgatnám erről a véleményeteket, Ti hogyan csináljátok?
Sokan ennek alapján! Very Happy
http://hu.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/fejl%C5%91d%C3%A9si-taktika.11014/page-84#post-433445

wiktorka17
Ifjú motoros
Ifjú motoros

Hozzászólások száma : 442

Callysto kérdésére

Témanyitás  egyolvasó on 2016-12-09, 21:15

Sziasztok. Hogy miért néztem be újra ?
Mert befogadás nélkül is tudom, hogy miről folyik a szó a kívülállók előtt lezárt topikokban.
Tudjátok, suskus, csak neked, el ne mondd, megsúgom, de nem tőlem van, ezt értsd meg, de a neten végül is mindent meg lehet tudni.
Engem már nem érdekel sem a hivatalos fórum, sem a leágazások, csak tettem egy próbát, ami igazolt: milanenci 10 másodpercen belül itt volt, farmerogirl azonnal nekem támadt és futott a "furcsa egyének" topikba, arrah kolléga vélt-valós néven szólított, szóval valami baljós sejtelmem lett, hogy milyen alapon válogattok.
Döbbenten néztem végig, hogy mi folyt itt a macskatáp megváltozása folytán.
Nem akarok ide tartozni.
Egy tükröt hoztam nektek, ha nem jött be, bocsánat érte.
Jó játékot, jó szurkolást, lekötöztem magam, hogy többé ne írjak.
üdvözlök Mindenkit

egyolvasó
Vendég

Témanyitás  Szavanah Yesterday at 04:17

egyolvasó írta:Sziasztok. Hogy miért néztem be újra ?
Mert befogadás nélkül is tudom, hogy miről folyik a szó a kívülállók előtt lezárt topikokban.
Tudjátok, suskus, csak neked, el ne mondd, megsúgom, de nem tőlem van, ezt értsd meg, de a neten végül is mindent meg lehet tudni.
Engem már nem érdekel sem a hivatalos fórum, sem a leágazások, csak tettem egy próbát, ami igazolt: milanenci 10 másodpercen belül itt volt, farmerogirl azonnal nekem támadt és futott a "furcsa egyének" topikba, arrah kolléga vélt-valós néven szólított, szóval valami baljós sejtelmem lett, hogy milyen alapon válogattok.
Nem akarok ide tartozni.
üdvözlök Mindenkit

Szia.

Frászt voltál te kíváncsi. Ha te vagy Mascara és az egyéb neveid, akkor jól emlékszem rád odaátról. Ott sem tettél mást csak provokáltad az embereket. Alkalomadtán beestél a fórumba és kiverted a hisztériát, elküldtél pár embert melegebb éghajlatra, az itt is megismert alázós-kinyilatkoztatós stílusodban. Ide is ebben a szellemben érkeztél. Egyik fórumon sem próbáltál meg érdemben kommunikálni, csak fröcsögtél. Most is ezt teszed, csak találtál új játszóteret a hülyeségednek.

Ezzel együtt kihasználod és kiélvezed a két fórum nyújtotta információ-részleteket. Ha farmozol, akkor persze fel is használod a megszerzett tudást. Vagyis kifejezetten álszent vagy. Ami számodra hasznos azt elraktározod, de mindezenközben belemászol a jelenlevők képébe. És természetesen mindenki hülye és rosszindulatú itt is meg ott is, csak te vagy a frankó.

Szánalmas vagy és zsigerből rosszindulatú. Csocso tökéletes párja lennél. Very Happy

Szavanah
Ifjú motoros
Ifjú motoros

Hozzászólások száma : 110

Témanyitás  HolabögRém Yesterday at 12:48

Nem akarok ide tartozni.
üdvözlök Mindenkit

Lareine nekem úgy tűnik, hogy egyre gyakoribbak a rohamaid.
Akarsz róla beszélni?

HolabögRém
Szelíd motoros
Szelíd motoros

Hozzászólások száma : 646

Témanyitás  feewa01 Yesterday at 13:03

Nem akarok ide tartozni.
üdvözlök Mindenkit

feewa01
Ifjú motoros
Ifjú motoros

Hozzászólások száma : 170

Témanyitás  MilanEnci Yesterday at 13:28

egyolvasó írta:Engem már nem érdekel sem a hivatalos fórum, sem a leágazások, csak tettem egy próbát, ami igazolt: milanenci 10 másodpercen belül itt volt
MilanEnci pont akkor jött fel, tegnap meg pont nem, amikor megint szültél valami elméset....

Mi meg tudjuk, minden szíved vágya, hogy te legyél a középpontban és mindenki téged éltessen és neked adjon igazat mindenben.
Jaaah... erre már volt példa régebben, amikor még belül firkáltál moderátori dolgokat és tucat ember beírta igazad van, de engedd el a témát, mert 2 éve mást sem lehet tőled olvasni. drunken De persze mi voltunk az ellenségesek, meg a hülyék.. hát persze. Smile

Na lehet megint elemezni és firkálni a kockás füzetedbe. Smile

MilanEnci
F1tipsNO1
F1tipsNO1

Hozzászólások száma : 7737

Témanyitás  Grizzlyng Yesterday at 14:22

Egyolvasóra nem vesztegetek szavakat, mert nem érvel, csak "igét hírdet", ami értelmes társaságban nem szalonképes.

Zenoka: Ne zavarjon, hogy olykor kissé elterelődik itt a szó. Ha továbbra is érdekesnek találod, akkor folytasd, amit elkezdtél.

Amira írta:No akkor most tényleg nem értem minek is a nagy lakat! scratch

Az világos, hogy nagyon nem érted. Smile

A kevésbé aktív tagok nincsenek "kizárva", mindössze két rovattal kevesebbet látnak a fórumból, mint az aktív tagok. Akiknek "kinyitom az ajtót", azok szintén nem fognak egyből mindent látni, hiszen még nem számítanak aktívnak. Az "előszobának" pedig az az értelme, hogy aki egyáltalán nem tag, az is szólhasson hozzánk.

Remélem, már világosabb.

Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 11392

Témanyitás  Zenoka76 Yesterday at 14:36

Nem zavar a dolog, bár nem értem miért folytok bele ennyire, én elengedtem volna azonnal, nem szálltam volna vitába.

Zenoka76
Vendég

Témanyitás  Zenoka76 Yesterday at 14:50

azt, hogy melyik piacon vagyok, hogy is kell megállapítani?

Zenoka76
Vendég

Témanyitás  Grizzlyng Yesterday at 15:01

Zenoka76 írta:Nem zavar a dolog, bár nem értem miért folytok bele ennyire, én elengedtem volna azonnal, nem szálltam volna vitába.

Egyezik a véleményünk.

De egy fórumon sokféle ember van, sokféle vérmérséklettel, és sokféle netes háttérrel. Átlépni a hülyeségen többnyire jó megoldás - de nehéz megtenni, ha tudod, hogy akadnak a társaságban mások, akik a romboláson nem képesek sem átlépni, sem védekezni ellene. Ilyen esetben szoktak megszólalni azok is, akik önmaguk miatt nem tennék. Tehát sokszor egyfajta felelősségérzet van mögötte a közösségért. Szerintem sokszor ez mozgatja a látszólag feleslegesen válaszolókat.

Na de ha vannak már tapasztalataid más netes találkahelyekről is, akkor ezeket jól tudod. Szerencsére többnyire nem "veszekedéssel" töltjük az időnket. Smile

Ha Motor tag leszel, akkor látni fogsz egy kis "kalkulátort", ahova csak beírod a farm azonosítódat, és kiköpi a piac számodat.

Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 11392

Témanyitás  escalonilla- Yesterday at 22:38

hi!

I used to come to have an account long time ago.
I just saw on the EN forum some information that lead me to sanci and those memories brought me here.

My login user isnt working and I cant sign up. How can I regain access?

Have a nice weekend! Very Happy

escalonilla-
Vendég

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére