Farmotor

Baráti emlékeztető

Nem felejtetted el esetleg betakarítani a mai napra esedékes farmos adventi naptáros akármit, mégpedig valamennyi farmodon?

affraid

Vendégfórum

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Vendégfórum

Témanyitás  Admin on 2015-05-28, 19:46

Ebbe a topicba bárki írhat, akár regisztráció nélkül is.

A Nyílt tér fő célja, hogy a Farmotor látogatói megismerkedhessenek ezzel a fórummal, és kérdezhessenek az őket érdeklő témákról. De bármi egyébről is szó eshet.

A netikettet sértő hozzászólások eltávolításra kerülnek.

Kellemes beszélgetést! flower

Anyone can post in this topic, even without registration.

The primary purpose of Open area is to provide a platform where visitors of Farmotor can get familiar with this forum, and ask their questions. Any other theme is possible, though.

Posts that do not conform netiquette will be deleted.

Have fun talking to us! flower

A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-05-28, 21:52-kor.

Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 49

http://farmotor.com

Vissza az elejére Go down

Mit érdemes tudni a Farmotorról?

Témanyitás  Grizzlyng on 2015-05-28, 19:59

Regisztráció nélkül bárki szabadon írhat hozzászólást a fórum Nyílt terület nevű részének bármely topicjába, például ide a Vendégfórum nevű topicba.

Néhány általános szó a Farmotorról (főleg azok számára, akik a Farmerama hivatalos fórumáról érkeznek hozzánk):

A Farmotoron egyenlő arányban szerepel a kultúra, a barátság, a szórakozás, és azon belül a farm játék.

A Farmotoron lehet legelőször hozzájutni a farmos-eventes hírekhez. Nálunk valódi hírek olvashatók. Úgynevezett pletykákkal ritkán foglalkozunk.

A Farmotoron a farmos hírek egyértelmű, ködösítéstől mentes formában vannak közzétéve. Minden egyéb létező hírforrás lassabb és/vagy pontatlanabb, mint a miénk.

A friss farmos hírek listája a kezdőoldal jobb felső részén ÚJDONSÁG cím alatt látható.

Mi nem a "kemény drogosokat" szolgáljuk ki. Sőt, kifejezetten ellene vagyunk az önpusztító, megszállott játékfüggőségnek. Nem buzdítunk esztelen vásárlásra és időtékozlásra. A játékban a felszabadult szórakozást látjuk, és hasonlót keresünk az életben is. Az ép ész hívei vagyunk.

Fórumunkon felnőtt emberek módjára kommunikálunk. Nincs infantilizmus, se kötelező behódolás, se önkény, se cenzúra.

A Farmotor szabadsajtó. A BP fórum reklámfelület. Ez a két fórum közti különbség lényege, mely sok mindent elárul és sok tünetet megmagyaráz.

Regisztrációra időszakosan (kb. havonta) van lehetőség, az érdeklődők számától függően.

Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hozzászólások száma : 11392

GYIK / FAQ

Témanyitás  Grizzlyng on 2016-03-10, 23:45

Általános

Kérdés: Mi a Farmotor?
Válasz: Egy laza baráti közösség az interneten. Weboldal, fórum és chat útján kommunikálunk. Beszélgetéseink teljesen kötetlenek, azaz az élet bármely területére kiterjednek. Sokan közülünk Farmerama felhasználók, így ez a játék a gyakoribb témáink egyike.

Kérdés: Mi a Farmerama?
Válasz: Böngésző alapú online játék, melyet a BigPoint cég forgalmaz. A játék lényege a gazdálkodás egy látványos és összetett virtuális farmon.

Kérdés: Kik számára lehet érdekes a Farmotor?
Válasz: Akiknek minden téren megfelel a Farmerama hivatalos fóruma, azoknak valószínűleg nincs szüksége a Farmotorra. Akik viszont elégedetlenek az ottani nívóval és stílussal, vagy a szabályokkal és korlátozásokkal, azoknak érdemes lehet kipróbálni az általunk nyújtott alternatívát. A Farmotor célközönsége a gondolkodó ember, aki nem fogad el automatikusan bármit, amit feltálalnak neki.

Kérdés: Miben különbözik a Farmotor a "hivatalos" (BigPoint-féle) Farmerama fórumtól?
Válasz: A főbb különbségek röviden:

• Itt felnőtt stílusban folyik a beszélgetés, bár az átlag életkor nem magasabb.
  • Nálunk véleményszabadság van, azaz nincs cenzúra és minimális a moderáció.
  • Bármely téma szabadon megbeszélhető; a farm játék egy ezek közül.
  • Nem tabu téma a BigPoint, az alkalmazottai, és a Farmerama játék kritikája.
  • Szabadon megtárgyalhatók a játék "kényes" tulajdonságai, mint például a piacok számozása, és bármi más hasonló.
  • A játékkal kapcsolatos előzetes híreket legjobb tudásunk szerint egyértelmű formában, ködösítés nélkül hozzuk nyilvánosságra.
  • Emberségre hajtunk, nem pedig egy cég érdekeit szolgáljuk.

Kérdés: Mik a hátrányai a Farmotornak a BigPoint fórumhoz képest?
Válasz: A főbb hátrányok röviden:

• Itt nincs akkora nyüzsgés. A Farmotoron órák múlhatnak el két friss hozzászólás között.
  • Itt nincs cégvezérelt "látnok" (azaz Jónás), aki izgalomban tartja (és közvetve vásárlásra készteti) a népet.
  • Ezáltal a mi fejtörőink nem koncentrálódnak a farmos hírekre (habár nem is merülnek ki azokban).
  • Akik igénylik, hogy szabályok vezessék őket, azok nálunk nem találják meg a betonfalakat.

Kérdés: Miben tér el az itteni farmos hírközlés?
Válasz: A BP fórumon a "jós látomásai", valamint a játékososok találgatásai és pletykái olvashatók. A Farmotor hírtopicjaiban ellenben hírek vannak, mégpedig többnyire jóval korábbi megjelenéssel.

Tagfelvétel

Kérdés: Hogyan regisztrálhatok a Farmotorra?
Válasz: Jelenleg nincs állandó, folyamatos lehetőség a regisztrációra (a Farmotor első három évével ellentétben). Időszakos, limitált regisztráció szokott lenni, amit ebben a topicban hírdetünk meg.

Kérdés: Miért nem lehet bármikor regisztrálni a Farmotorra?
Válasz: Két ok miatt. Az egyik ok, hogy a múltban előfordult, hogy néhány "tagunk" visszaélt az itt szerzett információkkal, és a farm játékon belüli igazságtalan megtorlásra használta fel azokat. A másik (jelenleg már fontosabb) ok pedig az, hogy nem akarjuk olyan tagokkal duzzasztani a Farmotor létszámát, akik csak olvasni járnak hozzánk. Összefoglalva: csakis olyan aktív, hozzászólásokat író tagok felvételének látjuk értelmét, akik a közösségünket építik.

Kérdés: Mikor lehet legközelebb regisztrálni?
Válasz: Jelenleg kb. havonta egyszer egy napig van erre lehetőség, a látható érdeklődők számától függően. A legközelebbi regisztráció időpontját meghírdetjük ebben a topicban.

Kérdés: Mit tehetek a felvételem érdekében?
Válasz: Gyarapítsd a látható érdeklődők számát, mégpedig az ebbe a topicba írt hozzászólásaiddal. Így juthatsz be leghamarabb és legbiztosabban. Ha komolyan érdekel a hozzánk való csatlakozás, akkor látogasd a fórumot, és kezdj el beszélgetni velünk ebben a topicban. Amikor megnyílik a lehetőség a korlátozott formában történő tagfelvételre, akkor előnyben lesznek akik már megmutatták, hogy képesek a konstruktív társalgásra.

Kérdés: Van valami elvárás a tagokkal szemben?
Válasz: Igen, van. Egyrészt a szabályzatunk (azaz a netikett) betartása. De van még egy másik lényeges szempont is. Mi nem gyarapítjuk a tagságot öncélúan. Nem célunk, hogy a puszta számok szintjén minél többen legyünk. A köz szempontjából azoknak a tagjainknak van jelentősége, akik nem csak olvasni jönnek ide, hanem aktívan hozzájárulnak a közösség működéséhez. Mégpedig azáltal, hogy hozzászólásokat írnak, szóba elegyednek a többiekkel, kifejezik a véleményüket, mindannyiunk közös örömére és hasznára. Tehát valamennyi új motorostól azt várjuk, hogy a többiekhez hasonlóan sikeresen átlépjék az önmagukban rejlő határvonalat, és a Farmotor aktív, beszélő tagjává váljanak.

Technikai

Kérdés: Hogyan kell hozzászólást írni?
Válasz: Hozzászólást írni a gomb megnyomásával lehet. A gomb az oldalon felül és alul bal oldalon található. A hozzászólás elküldéséhez meg kell adnod egy azonosító nevet, és egy érvényesítő kódot.

Kérdés: Miért nem tudom utólag szerkeszteni vagy törölni a hozzászólásomat?
Válasz: Azért, mert nem vagy regisztrálva, más szóval inkognitóban vagy. Emiatt nem lehet téged megkülönböztetni a fórum többi látogatójától. Ha tudnád szerkeszteni vagy törölni a saját hozzászólásodat, az azt jelentené, hogy bárki más vendég írásával is megtehetnéd ugyanezt, és persze ők is megtehetnék a tiéddel. Ez ugyebár nem volna nyerő. Na ezért nincs megengedve.

Kérdés: Miért nem tudok másokat idézni?
Válasz: Az idézés egyfajta hozzáférést jelent mások hozzászólásához. Mint vendégnek erre nincsen lehetőséged. Lásd az előző kérdésre adott választ is.

Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Hogyan használjam ezt a topicot?

Témanyitás  Grizzlyng on 2016-03-30, 22:29

Használd ismerkedésre.

De előbb olvasd el a főbb tudnivalókat ennek a topicnak a legelső hozzászólásaiban. Ha ezen túl vagy, akkor írogass ebbe a topicba. Kérdezd meg, amire kíváncsi vagy, vagy beszélj bármiről, ami érdekel.

Gyere vissza később, hogy lásd, milyen válaszokat kaptál - hiszen az egész Farmotor a párbeszéden alapul.

Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

vendég

Témanyitás  doraemon2413 on 2016-08-02, 15:20

Sziasztok! Szeretnék regisztrálni, Ercsa ajánlotta az oldalt,nagyon tetszik amit eddig láttam belőle. Laughing

doraemon2413
Vendég

Re: Vendégfórum

Témanyitás  Huncutka on 2016-08-02, 17:51

doraemon2413 írta:Sziasztok! Szeretnék regisztrálni, Ercsa ajánlotta az oldalt,nagyon tetszik amit eddig láttam belőle. Laughing

Nézz be gyakran, kb. minden hónapban van rá lehetőség. Ha több a kapuban toporgó motorosjelölt, akkor előbb is kinyílik! Smile

Huncutka
Top Csóró
Top Csóró

Hozzászólások száma : 1380

Témanyitás  Grizzlyng on 2016-08-02, 18:16

Huncutka írta:
doraemon2413 írta:Sziasztok! Szeretnék regisztrálni, Ercsa ajánlotta az oldalt,nagyon tetszik amit eddig láttam belőle. Laughing

Nézz be gyakran, kb. minden hónapban van rá lehetőség. Ha több a kapuban toporgó motorosjelölt, akkor előbb is kinyílik! Smile

Pontosan ahogy Huncutka mondja. Egy dologgal egészíteném ki: ne csak benézz, hanem beszélgess velünk. Farmról, vagy akármiről, ami érdekel.

Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Témanyitás  doraemon2413 on 2016-08-03, 10:31

Sziasztok! szívesen beszélgetek. a ma kezdődő eventtel kapcsolatban számomra nagyon sok a homály,van valaki egyáltalán aki érti? miért kell ilyeneket kitalálni mostanában? Az ajándékok tetszenek,jó lenne végig vinni csak nem tiszta.

doraemon2413
Vendég

Témanyitás  ezin on 2016-08-03, 11:55

doraemon2413 írta:Sziasztok! szívesen beszélgetek. a ma kezdődő eventtel kapcsolatban számomra nagyon sok a homály,van valaki egyáltalán aki érti? miért kell ilyeneket kitalálni mostanában? Az ajándékok tetszenek,jó lenne végig vinni csak nem tiszta.
Szia Smile
valószínűleg több szuperizét akarnak eladni scratch csak átfutottam miről is szól az event,nekem zavaros a leírás Smile

ezin
Karburátor
Karburátor

Hozzászólások száma : 3163

Témanyitás  Huncutka on 2016-08-03, 12:00

doraemon2413 írta:Sziasztok! szívesen beszélgetek. a ma kezdődő eventtel kapcsolatban számomra nagyon sok a homály,van valaki egyáltalán aki érti? miért kell ilyeneket kitalálni mostanában? Az ajándékok tetszenek,jó lenne végig vinni csak nem tiszta.
Én eventleírást nemigen szoktam olvasgatni, nem számolgatok, nem idegeskedek, csak belevágok, majdcsakleszvalahogy alapon.
Eddig mindig bejött. Smile Ha majd menet közben sem érted, akkor kérdezz, itt mindig akad aki segít!

Huncutka
Top Csóró
Top Csóró

Hozzászólások száma : 1380

Témanyitás  Grizzlyng on 2016-10-25, 16:58

A topicból eltávolítottam a nem idevágó beszélgetéseket.

Ebben a topicban továbbra is szívesen látunk mindenkit, aki még nem tagunk, de érdeklődik irántunk. Szabad a vásár, bárki írhat ide bármirő -, akár a Farmotorról, akár a Farmeramáról, akár a bálnák üzekedési szokásairól.

Aki ellenben tagja a Farmotornak (tehát loginolni tud a fórumra), az legyen szíves nem ide írogatni, hanem a fórum belsejében található kismillió topic valamelyikébe  (kivéve, ha válaszolni kíván a vendégeknek).

Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Megjött a Mikulás :)

Témanyitás  Zenoka76 on 2016-12-06, 11:38

Sziasztok!
Nemrégiben egy ismerősömtől hallatom a fórumról, csupa jókat mondott és hogy ez egy teljesen "másvilág", mint a hivatalos fórum, szóval nagyon szeretnék a tagja lenni én is.
Mikulás alkalmából nem lehetne csatlakozni hozzátok? Smile

Zenoka76
Vendég

Témanyitás  ezin on 2016-12-06, 14:31

Zenoka76 írta:Sziasztok!
Nemrégiben egy ismerősömtől hallatom a fórumról, csupa jókat mondott és hogy ez egy teljesen "másvilág", mint a hivatalos fórum, szóval nagyon szeretnék a tagja lenni én is.
Mikulás alkalmából nem lehetne csatlakozni hozzátok? Smile
Szia Smile
Kezdjünk itt beszélgetni Smile

ezin
Karburátor
Karburátor

Témanyitás  Zenoka76 on 2016-12-06, 14:38

kezdjünk Smile
igazából nem nagyon tudok mit írni, mert abszolút nem ismerem társaságot, szóval fogalmam sincs mi az ami érdekes, hasznos lehet

Zenoka76
Vendég

Témanyitás  ezin on 2016-12-06, 14:45

Zenoka76 írta:kezdjünk Smile
igazából nem nagyon tudok mit írni, mert abszolút nem ismerem társaságot, szóval fogalmam sincs mi az ami érdekes, hasznos lehet
Nehéz olyan témát mondanom ami senkit ne érdekelne: farm, sport ,film, tanga, sör... mindenre akad érdeklődő Laughing

ezin
Karburátor
Karburátor

Témanyitás  Zenoka76 on 2016-12-06, 14:57

farm: 4 éve játszom 99/319
sport: tvben F1, olimpia élőben a bringa, velencei tókör háztól házig 40km azt szeretem, mondjuk nem ilyen időben
film: tegnap láttam a Senkinek egy szót se! /Ne le dis a` personne/Tell No One/ című francia remekművet, ajánlom mindenkinek akinek nem kell hollywood de szereti az izgalmas rejtélyes filmeket.
tanga: az egy jó dolog Smile
sör: heineken, bár a kedvenc kocsmám leszerződött a borsodival és hát ugye azt nem ők forgalmazzák Sad

Zenoka76
Vendég

Témanyitás  Ildi on 2016-12-06, 15:19

Zenoka76 írta:farm: 4 éve játszom 99/319
sport: tvben F1, olimpia élőben a bringa, velencei tókör háztól házig 40km azt szeretem, mondjuk nem ilyen időben
film: tegnap láttam a Senkinek egy szót se! /Ne le dis a` personne/Tell No One/ című francia remekművet, ajánlom mindenkinek akinek nem kell hollywood de szereti az izgalmas rejtélyes filmeket.
sör: heineken, bár a kedvenc kocsmám leszerződött a borsodival és hát ugye azt nem ők forgalmazzák Sad
Merre van a kedvenc kocsmád? Very Happy
Az évszám a születési dátumod, vagy az életkorod? Very Happy
Kaptál csokit is a mikulástól?

Ildi
Szelíd motoros
Szelíd motoros

Hozzászólások száma : 985

Témanyitás  Zenoka76 on 2016-12-06, 15:34

kedvenc kocsmám Pázmándon van, ahol negyven éve élek, csoki megvolt Smile

Zenoka76
Vendég

Témanyitás  Ildi on 2016-12-06, 15:44

Zenoka76 írta:kedvenc kocsmám Pázmándon van, ahol negyven éve élek, csoki megvolt Smile
Akkor tényleg közel vagy a Velencei tóhoz. Remélem idén is befagy egy hétvégére és akkor leugrom oda korcsolyázni egyet Very Happy

Ildi
Szelíd motoros
Szelíd motoros

Hozzászólások száma : 985

Témanyitás  Zenoka76 on 2016-12-06, 15:50

Soha nem tudtam korcsolyázni, így hát nem is voltam lent soha, viszont az ismerősök azt mondják, hogy a velence korzónál egész jó hangulat szokott lenni

Zenoka76
Vendég

Témanyitás  Zenoka76 on 2016-12-06, 15:54

mennem kell, holnap jövök Smile

Zenoka76
Vendég

Témanyitás  ezin on 2016-12-06, 17:50

Zenoka76 írta:farm: 4 éve játszom 99/319
sport:ha úgy alakul nézem a bringa versenyeket.Néhány éve egy bicaj őrült barátunkkal nyaraltunk,le nem szakadt a tévéről mert követte a Tour de France-t.Annyi érdekességet mesélt,hogy végül már én is csatlakoztam Smile élőben szobabicikli:)
40 km viszont kemény.
Farm:nem tudom mióta játszom Rolling Eyes az első ment a kukába( csocsónak köszönhetően),néhány hónap szünet után megint paraszkodom Laughing
film: sorozat függő vagyok.Bözsének köszönhetően most nézem az első zombisat Shocked Laughing
tanga:van belőle pár darab Laughing
sör: nem szeretem Embarassed

ezin
Karburátor
Karburátor

Témanyitás  Grizzlyng on 2016-12-06, 22:04

Helló Zénóka (?)

Nekem tetszik, ahogyan indítottál. Ha kitartó maradsz, akkor biztosan bekerülsz ebbe a borzasztó társaságba. Very Happy

Zenoka76 írta:Nemrégiben egy ismerősömtől hallatom a fórumról, csupa jókat mondott és hogy ez egy teljesen "másvilág", mint a hivatalos fórum

Abban biztos lehetsz, hogy ez tényleg egy teljesen másfajta világ.

Jut eszembe: furcsállom picit, hogy ezt a "másvilágot" régebben (pár évvel ezelőtt) sokkal többen észrevették.

Vajon mit jelez a Motor iránt érdeklődők alacsony száma? Azt, hogy semmi jót nem tudunk nyújtani, vagy azt, hogy megszűnt a nyüzsgés a Farmerama körül?

Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Témanyitás  Farmerogirl on 2016-12-06, 22:19

Grizzlyng írta:furcsállom picit, hogy ezt a "másvilágot" régebben (pár évvel ezelőtt) sokkal többen észrevették.

Vajon mit jelez a Motor iránt érdeklődők alacsony száma? Azt, hogy semmi jót nem tudunk nyújtani, vagy azt, hogy megszűnt a nyüzsgés a Farmerama körül?

Szerintem egyértelműen az utóbbi. Természetesen ez csak az én szubjektív véleményem. Hozzátéve, hogy a Motor nem (csak) a farmról szól. Viszont kívülről ebből nem sok látszik. Talán ideje lenne egy picit többet megmutatni magunkból.

Farmerogirl
Borsószem királykisasszony

Hozzászólások száma : 2608

Témanyitás  Grizzlyng on 2016-12-06, 22:33

Farmerogirl írta:Talán ideje lenne egy picit többet megmutatni magunkból.

Van odabent a fórumon nem is egy topicunk ezzel kapcsolatban. Ötletelni mindig jó és érdekes - ugyanakkor nem mellékes, hogy mi az, ami reális.

A mi esetünkben az igazán hasznos és működőképes ötlet az, amit a kiagyalója nem másra akar bízni, hanem saját maga meg is tud valósítani, vagy legalábbis jelentősen hozzá tud járulni.

Mindenesetre aki nem bír magával, az bátran tegye közzé nemes gondolatait. Smile

Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Témanyitás  Farmerogirl on 2016-12-06, 22:45

Grizzlyng írta:Van odabent a fórumon nem is egy topicunk ezzel kapcsolatban.

Te vetetted fel a témát - idekint. Very Happy És így akár az idetévedők is közzétehetik a kapcsolódó nemes gondolataikat.

Farmerogirl

Témanyitás  Grizzlyng on 2016-12-06, 22:53

Farmerogirl írta:
Grizzlyng írta:Van odabent a fórumon nem is egy topicunk ezzel kapcsolatban.

Te vetetted fel a témát - idekint. Very Happy És így akár az idetévedők is közzétehetik a kapcsolódó nemes gondolataikat.

Természetesen érdekesek lehetnek az "idetévedők" gondolatai is - csak hát ők jelenleg alig vannak. Ezért hivatkoztam az odabent régóta létező topicokra, amik a Motor jövöbeli stratégiájával foglalkoznak. A fő kérdések: mi legyen a tartalmi profil, akarunk-e több résztvevőt, és ha igen, akkor honnan és hogyan szerezzük be őket.

Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Témanyitás  Farmerogirl on 2016-12-06, 23:11

Grizzlyng írta:Természetesen érdekesek lehetnek az "idetévedők" gondolatai is - csak hát ők jelenleg alig vannak. Ezért hivatkoztam az odabent régóta létező topicokra, amik a Motor jövöbeli stratégiájával foglalkoznak. A fő kérdések: mi legyen a tartalmi profil, akarunk-e több résztvevőt, és ha igen, akkor honnan és hogyan szerezzük be őket.

Oké, értem én ezt. Mellesleg erről a témáról (elsősorban) valóban nem a vendégekkel kell(ene) beszélgetnünk.

Farmerogirl

Témanyitás  Grizzlyng on 2016-12-06, 23:36

Farmerogirl írta:
Grizzlyng írta:Természetesen érdekesek lehetnek az "idetévedők" gondolatai is - csak hát ők jelenleg alig vannak. Ezért hivatkoztam az odabent régóta létező topicokra, amik a Motor jövöbeli stratégiájával foglalkoznak. A fő kérdések: mi legyen a tartalmi profil, akarunk-e több résztvevőt, és ha igen, akkor honnan és hogyan szerezzük be őket.

Oké, értem én ezt. Mellesleg erről a témáról (elsősorban) valóban nem a vendégekkel kell(ene) beszélgetnünk.

Értesz Te mindent, és én ezt tudom rólad. I love you

A "vendégek" dolga meg főleg az, hogy be szeretnének jönni. Ezer érdekes téma tárul fel azok számára, akiknek sikerül.

Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Témanyitás  egyolvasó on 2016-12-07, 22:06

Nem akar idejönni senki.
Esetleg magatokban kellene keresni az okokat.
Az emberek nagy része nehezen tűri a manipulációkat, inkább odébb megy.

egyolvasó
Vendég

Témanyitás  MilanEnci on 2016-12-07, 22:08

egyolvasó írta:Nem akar idejönni senki.
Üdv! Érdekel, fejtsd ki. Basketball (ennek én sem vagyok híve, sőőőőt! Azért nem járok a hivatalosba...)

MilanEnci
F1tipsNO1
F1tipsNO1

Hozzászólások száma : 7737

Témanyitás  egyolvasó on 2016-12-07, 22:14

Nem fejtem ki. Fejtsd ki TE.
Nincs kedvem 6 kapun átmenni.
Abszolút felejtős az oldal erőlködése.

egyolvasó
Vendég

Témanyitás  MilanEnci on 2016-12-07, 22:24

egyolvasó írta:Nem fejtem ki. Fejtsd ki TE.
Ha feldobtad a labdát, lássuk a medvét.  bounce

Továbbá nagyon tévedsz, az oldal egyáltalán nem erőlködik, de ha ezt állítod, kérlek írd le, még is miből gondolod ezt? Smile
Aki értelmes és jó szándékkal jön, az itt valószínű megtalálja a számításait. Rögtönzött írásodból gyanítom neked nem biztos sikerülne, de hátha... További szép estét és írj nyugodtan. Wink

MilanEnci
F1tipsNO1
F1tipsNO1

Hozzászólások száma : 7737

Témanyitás  Farmerogirl on 2016-12-07, 22:34

egyolvasó írta:Abszolút felejtős az oldal erőlködése.

Bármennyire is felejtős bármi, mégis akadnak olyan egyének, akik - bár mindig más és más név alatt - de rendre visszatérnek.

Farmerogirl

Témanyitás  egyolvasó on 2016-12-07, 22:48

Medve sincs, labda sincs, meg egyének sincsenek :-)
Remek bennfentes beszélgetéseket kívánok bölcs gazdátokkal :-)
Vagytok vagy hatan :-)

egyolvasó
Vendég

Témanyitás  Grizzlyng on 2016-12-08, 09:15

egyolvasó írta:Nincs kedvem 6 kapun átmenni.

Mi sem örülünk annak, hogy nem tágra nyitott kapuval üzemelünk. Viszont tökéletesen példázod, hogy miért van erre sajnos szükség.

Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

Témanyitás  Callysto on 2016-12-08, 10:20

egyolvasó írta:Nem akar idejönni senki.
egyolvasó írta:Nem fejtem ki. Fejtsd ki TE.
egyolvasó írta:Medve sincs, labda sincs, meg egyének sincsenek :-)
Remek bennfentes beszélgetéseket kívánok bölcs gazdátokkal :-)
Vagytok vagy hatan :-)
Szia! Annyi hivatalos, és nem hivatalos rajongói oldala van a játéknak. Hetek, sőt hónapok óta nyugalom van mind a hivataloson, mint itt. Egyik helyen sem volt sértő, rosszindulatú vagy goromba bejegyzés egyik oldalra sem. Miért szeretnéd most még is felkavarni ezt a nyugalmat? Mi az ami zavar most téged ebben a mostani nyugalomban? Miért jó az, hogy a két tábor között folyamatos az ellentét? Szerinted az ellentéteket mi váltotta ki? Mi az ami régi BP fórumosokat ide hajtotta úgy, hogy itt is maradtak, sőt a közösség aktív és értékes tagjaivá váltak?  Abból a pár mondatból amit három postban ide vetettél az sem derül ki, hogy ha szerinted felejtős ez az oldal és nincsenek egyének (bár valószínűleg egyéniségekre gondoltál) akkor miért jöttél pont ide? Azt írod nem akar senki jönni, még is itt vagy. Mi ennek az oka? Egyetértünk abban, hogy emberek nagy része nem tűri a manipulációt. Szerinted mi miért vagyunk itt, miért jött létre a motor? Komolyan érdekelnek a válaszaid a kérdéseimre, és mindenféle rosszindulat, cinizmus és hátsó szándék nélkül kérdezem. Question

Callysto
Ifjú motoros
Ifjú motoros

Hozzászólások száma : 389

Témanyitás  Zenoka76 on 2016-12-08, 14:57

Sziasztok!
megjöttem
amikor kezdődik egy event, itt is megye a nyöszörgés, hogy menni felröpi kell?

Zenoka76
Vendég

Témanyitás  wiktorka17 on 2016-12-08, 15:49

megjöttem
Szia
Sokk más mellet minden eventnek is van  topikja.
Talán nem a nyöszörgés a legjobb szó az ott folyó beszélgetésre, Very Happy de leírjuk a véleményüket az  eventröl.Taktikáról,felröpiröl, tapasztalatról, mindenről.

wiktorka17
Ifjú motoros
Ifjú motoros

Hozzászólások száma : 442

Témanyitás  Zenoka76 on 2016-12-08, 16:07

nem nagyon tetszik a hivatalos fórumon, mikor egy kilencvenes szintű játékos az ismertető után, egyből azzal jön, hogy hogy lesz meg az 1200 felröppenő
a 70. szint óta minden eventet befejeztem úgy, hogy nem vettem semmilyen csomagot és nem kéregettem felröpit sehol.
mondjuk a geszetenyést elcsesztem, mert a végére hagytam egy aratást és elfelejtettem (kocsmában voltam) Smile

Zenoka76
Vendég

Témanyitás  Farmerogirl on 2016-12-08, 16:16

Zenoka76 írta:nem nagyon tetszik a hivatalos fórumon

Sok minden nekem se tetszik a hivatalos fórumon. Tulajdonképpen ezért is vagyok itt.

a geszetenyést elcsesztem, mert a végére hagytam egy aratást és elfelejtettem (kocsmában voltam) Smile

Hehe. Szerintem teljesen jól tetted. Very Happy

Farmerogirl

Témanyitás  Grétavani on 2016-12-08, 16:49

Zenoka76 írta: (kocsmában voltam) Smile
Ezzel a hozzáállással gyorsan befogadunk Very Happy Főleg a macink Razz

Grétavani
Femme Fatale Foureaux
Femme Fatale Foureaux

Hozzászólások száma : 2976

Témanyitás  ezin on 2016-12-08, 16:49

Zenoka76 írta:nem nagyon tetszik a hivatalos fórumon, mikor egy kilencvenes szintű játékos az ismertető után, egyből azzal jön, hogy hogy lesz meg az 1200 felröppenő
A hivatalost messze elkerülöm,ezért szerencsére nem kell ilyen siránkozást olvasnom Smile
Zenoka76 írta: mert a végére hagytam egy aratást és elfelejtettem (kocsmában voltam) Smile
legalább söröztél ,jobb mint az aratás Laughing

ezin
Karburátor
Karburátor

Témanyitás  Zenoka76 on 2016-12-08, 17:03

hát ha jaffáztam volna, akkor nem lett volna elfelejtve Smile
még mielőtt valaki kérdezné, hogy "de hétköznap kora délután?" válaszom igen falusi vasárnapot tartottunk egyik haverral Smile

Zenoka76
Vendég

Témanyitás  feewa01 on 2016-12-08, 17:27

megjöttem
Ha nyöszörgök, akkor se kell kevesebb. Pofa felfúj és csinálom. Közben ( 2 aratás között) 1 Jäger is lecsusszan. Azért szeretem jobban a rövidebb érésűeket Very Happy

feewa01
Ifjú motoros
Ifjú motoros

Hozzászólások száma : 170

Témanyitás  Zenoka76 on 2016-12-08, 17:53

Mindjárt jön jónás és rendbe tesz minket ezért a sok piálásért Smile

Zenoka76
Vendég

Témanyitás  ezin on 2016-12-08, 17:53

Zenoka76 írta:
még mielőtt valaki kérdezné, hogy "de hétköznap kora délután?" válaszom igen falusi vasárnapot tartottunk egyik haverral Smile
ilyen csúnyát senki nem fog kérdezni Laughing

ezin
Karburátor
Karburátor

Témanyitás  Farmerogirl on 2016-12-08, 18:01

Zenoka76 írta:Mindjárt jön jónás és rendbe tesz minket ezért a sok piálásért Smile

Jónás csak sepregessen (és radírozgasson) a saját portá(l)ja körül.

Farmerogirl

Témanyitás  borika on 2016-12-08, 18:37

Zenoka76 írta:Mindjárt jön jónás és rendbe tesz minket ezért a sok piálásért Smile

Jónás (kiskakas) marad a saját kis dombján, ott van radírpók és miegymás (lakat a farmra, stb...).
No ez az, ami itt nincs. Itt csak a szarkeverést nem toleráljuk, de a segitséget, a monológokat (Ph...a), az egyéb fórumtémákat, amiket bárki nyithat, azt igen. De ahhoz előszőr is aktív tagnak kell lenni a bemutatkozás után (és itt nem a valós név-lakcím-személyi igazolvány-lakcímkártya-stb...), hanem érdeklődési kör, saját passziók, stb... ami illendő.
Nincs folyamatos tagfelvétel, de ha valaki kitartó és be szeretne jutni, az előbb-utóbb bejut. Általában itt jelenik meg a belépési (regisztrálási) hirdetmény, addig is legyél türelemmel, türelem rózsát (belépést) terem.
Aki aktív, az hamar hozzáfér minden itt található hírhez-infóhoz

borika
Ifjú motoros
Ifjú motoros

Hozzászólások száma : 361

Témanyitás  Grizzlyng on 2016-12-08, 19:51

borika írta:Nincs folyamatos tagfelvétel, de ha valaki kitartó és be szeretne jutni, az előbb-utóbb bejut. Általában itt jelenik meg a belépési (regisztrálási) hirdetmény, addig is legyél türelemmel

Ez alapjában így van, ahogy Bori-Feri mondja.

Viszont ennek a topicnak a tartalma alapján jelenleg Zénó az egyetlen érdeklődő. Tehetünk kivételt is. Azaz ha Zénó még pár napig az eddigi meggyőző erővel Very Happy fejezi ki a szándékai komolyságát, akkor eltekintünk a belépni kívánók szokásos összevárásától, meg a Regina hírdetménytől, és felvesszük őt egyedül (amint az korábban például Istivel is történt).

Grizzlyng
Oszlopos motoros
Oszlopos motoros

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére